بررسی قیمت دستگاه cnc برش لیزر در ایران

بررسی قیمت دستگاه cnc برش لیزر در ایران
10/09/2015

بررسی قیمت دستگاه cnc برش لیزر در ایران: در این قسمت بررسی اجمالی در مورد قیمت خرید فروش دستگاه های سی ان سی برش حکاکی لیزر صورت می گیرد.

دستگاه های لیزر در ایران به دو دسته ی دستگاه های ساخت داخل و دستگاه های وارداتی تقسیم می شوند.

♦ در داخل کشور تولید کنندگان بیشماری را می توان یافت که اقدام به تولید این دستگاه ها می کنند اما به صرف این که بعضی از آن ها نام تولید کننده را با خود یدک می کشند نباید به آن ها و محصولات آن ها اطمینان کرد. و ساخت هر دستگاه ولو دستگاه کوچک و ساده، نیازمند طراحی و محاسبات دقیق است و متاسفانه برخی صرفا فقط کار مونتاژ و کپی را انجام می دهند.

♦ اما دستگاه های وارداتی که عموما از سمت کشور های صنعتی وارد می شوند دارای قیمت بالاتری هستند اما با این حال قابل اطمینان تراند. و از نظر قیمتی نوسانات ارز بر روی قیمت تمام شده ی آن ها تاثیر می گذارد که در اینجا یک بررسی اجمالی بر قیمت دستگاه cnc برش لیزر وارداتی می کنیم.

♠ دستگاه برش و حکاکی لیزری مخصوص غیر فلزات سایز 90×60:
این مدل از دستگاه از نوع کوچک دستگاه های لیزر محسوب می شوند و قیمت آن متناسب با اجزای تشکیل دهنده آن و همچنین سیاست های فروشنده است. و قیمت آن معمولا کمتر از 25 میلیون تومان است.

♠ دستگاه های برش و حکاکی سایز 120 × :90 :
این مدل دستگاه cnc برش لیزر از نظر ابعادی بزرگتر بوده و به طبع قیمت و کارآیی آن نیز بیشتر است و بسته به نوع پلیمر مورد استفاده، تیوپ لیزر، برخورداری از میز بالابر و برخی امکانات دیگر دارای قیمت های متفاوتی هستند. در اغلب موارد قیمت آن ها کمتر 40 میلیون است. 

♠ دستگاه لیزر مخصوص حکاکی فلزات :
در حال حاضر مشاهده می شود که بیشتر خریداران از نوع دستگاه های لیزر مارک زنی دیودی و با توانی برابر 50 وات جهت کارهای خود استفاده می کنند. قیمت این دستگاه ها نیز بسته به نوع عدسی، کلگی، دیود، کیوسویچ و درایورها می تواند متفاوت باشد. دستگاه cnc برش لیزر مخصوص حکاکی معمولا دستگاه های پر فروشی هستند و دارای قیمت هایی کمتر از 60 میلیون می باشند.

مطالعه کنید: معرفی انواع دستگاه cnc برش لیزر حکاکی

نظرات کاربران