کاربرد انواع دستگاه های خمکن و خم کاری
گزارش تصویری

کاربرد انواع دستگاه های خمکن و خم کاری

کاربرد انواع دستگاه های خمکن و خم کاری: دستگاه های خم کن انواع مختلفی دارند که برخی از نمونه های این دستگاه ها شامل این موارد است: دستگاه خم کن آهن، دستگاه خم کن پروفیل، دستگاه خم کن میلگرد، دستگاه خم کن نبشی، دستگاه خم کن لوله و …

که هر یک از این دستگاه ها خود به انواع مختلفی تقسیم می شوند. این دستگاها می توانند به صورت برقی یا دستی و با سیستم هیدرولیکی و یا مکانیکی ساخته شده باشند و ساختمان ساده ای داشته باشند و یا از سیستم های کامپیوتری NC و CNC برخوردار باشند که نوع پیشرفته دستگاه های خم کن هستند.

هر یک از این دستگاه ها بر حسب نوع سیستم کنترلی، سایز قطعه مورد نظر، تعداد غلتک ها، تعداد ایستگاه های کاری، ضخامت قطعه مورد نظر تقسیم بندی می گردند.

برندهای مختلفی از دستگاه های خم کاری در صنعت وجود دارد برندهایی شامل : ( سوپر اگو ) اسپانیا و ( روتنبرگر ) المان و (ریجید) امریکا و OPT (ژاپن) و … این برندها مربوط به دستگاه های خم کن ساده و برقی و هیدرولیکی موجود در بازار است و در انواع مدل ها و سایزهای مختلف در دسترس قرار دارند.

دستگاه های خم کن سی ان سی این قابلیت را در اختیار ما قرار می دهند که قطعات مورد نظر را به هر فرمی که در نظر داریم تغییر شکل دهیم.

مطالعه کنید: راهنمای خرید دستگاه خمکن

در ادامه برخی از نمونه کارهای مربوط به دستگاه های خم کن را می توانید مشاهده کنید:


در این قسمت می توانید برخی از ماشین آلات خم کن موجود در صنعت را مشاهده نمایید:

کاربرد انواع دستگاه های خم کن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو