نمایندگی خرید فروش دریل ستونی ماکیتا Makita
خرید فروش دستگاه دریل رادیال

نمایندگی خرید فروش دریل ستونی ماکیتا Makita

نمایندگی خرید فروش دریل ستونی ماکیتا Makita: در صورتی که تصمیم به خرید دستگاه دریل دارید می توانید از نمونه برنده های مطرح که در این پایگاه عرضه می شود دیدن بفرمایید.

دریل های ماکیتا Makita یکی از برندهای مطرح موجود در بازار است دارای انواع مختلفی هستند، این دریل ساخت شرکت معروف ماکیتا می باشد و از ساختمان و موتور قدرتمندی برخوردار است که همین موضوع باعث افزایش اطمینان نسبت به کارکرد این دستگاه شده.

یکی از مدل های دریل ستونی ماکیتا مدل TB131 است. این دریل دارای موتوری 250 واتی است و سه نظام این دستگاه برابر 13 میلی متر می باشد. موتور در نظر گرفته شده برای این مدل به گونه ای است که می تواند سه نظام دستگاه مربوطه را با 5 سرعت مختلف شامل 890/1300/1900/2670/570 دور در دقیقه به گردش در آورد.

دریل ستونی ماکیتا Makita

همان طور که می دانید دستگاه دریل ابزاری است که با حرکت دورانی سریع می تواند عملیات سوراخکاری را به نحو احسن انجام دهد. دریل ماکیتا Makita دارای رنج قدرت مختلفی است و با توجه به قدرتی که دارد می توان از آن جهت سوراخکاری انواع چوب و فلز استفاده نمود.

دریل ها از نظر کاربرد می توانند انواع مختلفی داشته باشند که یکی از این مدل ها دریل ستونی است که بیشترین کاربرد را در صنعت دارد و یکی از مدل های مطرح موجود در بازار همین دریل ستونی ماکیتا Makita است. این دریل های دارای پایه می باشند و می توان آنها را در محل مناسب نصب نمود و همچنین از قدرت و دقت بسیار مناسبی در سوراخکاری برخوردار می باشند و عملکرد بسیار مناسب تری نسبت به دریل های معمولی دارند.

بازار صنعت آرنیوس مرکز نمایندگی خرید فروش دریل ستونی ماکیتا Makita در انواع و مدل های مختلف است همچنین سایر برنده های بسیار مطرح که از قابلیت های بسیار بالایی هستند را می تواند از بازار صنعت آرنیوس بخواهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو