معرفی دستگاه پرس برک سی ان سی فروشی
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

معرفی دستگاه پرس برک سی ان سی فروشی

معرفی دستگاه پرس برک سی ان سی فروشی: متخصصین ما در بازار صنعت آرنیوس مناسب ترین دستگاه های cnc پرس برک با کیفیت را برای فروش به شما معرفی می کنند.

دستگاه های پرس برک سی ان سی انواع مختلفی دارند می تواند از نوع NC و یا از نوع cnc باشند و از نظر تعداد محور در دو محور، سه محور، 4 محور در بازار موجود هستند. هر کدام از این دستگاه ها دارای عرض مشخصی می باشند ولی به طور معمول این عرض از 1.5 متر تا 16 متر متغییر است و همچنین ظرفیت یا تناژ متفاوتی دارند برای مثال این تناژ از 40 تا 3800 تن متغییر می باشد.

به دلیل مشخصه های گوناگونی که از ماشین آلات سی ان سی cnc پرس برک مشاهده می شود، دارای مدل های مختلفی هستند. اما در حالت کلی هنگام خرید این ماشین آلات به پارامترهایی به شرح زیر دقت و توجه داشته باشید:
وزن دستگاه، قدرت موتور، طول دستگاه، کورس کاری دستگاه، ضخامت خم، ظرفیت کاری دستگاه و …

این موارد به عنوان مهمترین پارامترهای دستگاه به شمار می آید و باید متناسب با نیازهای ما و نوع کار ما باشد.

طراحی بدنه دستگاه باید مطابق با اصول مهندسی و ایمنی باشد و دستگاهی که مونتاژ آن به صورت Screw assembly است از نظر جا به جا و راحتی در حمل و نقل و یا سرویس و تعمیر نگهداری مناسب تر می باشد چرا که یک دستگاه پرس برک که بدین طریق طراحی شده، دمونتاژ آن بسیار سهل و آسان می باشد و امکان جا به جایی آن به راحتی امکان پذیر است.

از طرفی دیگر در صورتی که طراحی دستگاه و چیدمان و انتخاب اجزا دستگاه پرس برک به طور کاملا اصولی صورت گرفته شده باشد آن گاه هزینه های تعمیر نگهداری بسیار کاهش خواهد یافت.

معرفی دستگاه پرس برک سی ان سی فروشی با انواع برندها و قابلیت ها را از بازار صنعت آرنیوس بخواهید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه پرس برک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو