معرفی خریدار و فروشنده دستگاه برش پلاسما

معرفی خریدار و فروشنده دستگاه برش پلاسما
05/07/2016

معرفی خریدار و فروشنده دستگاه برش پلاسما: ما در این جا سعی داریم مناسب ترین دستگاه های برش پلاسما را جهت انتخاب به شما معرفی کنیم.

دستگاه های مختلف با مدل های متفاوتی برای انجام امور برشکاری وجود دارند، یکی از این ماشین آلات دستگاه برش پلاسما است و امروزه دستگاه های جدید همگی از سیستم cnc بهره مند هستند و این امکان را در اختیار ما قرار می دهند که بسیاری از طرح های پیچیده و با اشکال متفاوت را توسط دستگاه برش پلاسما cnc پیاده سازی نماییم.

ابعاد کارگیری در این دستگاه ها متفاوت است و می تواند مقادیر مختلفی باشد برای مثال در یک نمونه دستگاه برش پلاسما ابعاد کارگیر از 1*2 متر الی 12*4 متر متغییر است همچنین ضخامت های مختلفی از ورق ها و صفحات فلزی را توسط دستگاه برش پلاسما می توان برش داد این ضخامت تا 300 میلی متر نیز می رسد.

از نظر طراحی سازه باید از استحکام مناسبی برخوردار باشند محور های Y و X هر کدام دارای محرک ها و ریل های مخصوص به خود هستند. سیستم حرکتی این دستگاه ها در محور Y می تواند از نوع دنده شانه ای باشد و توسط سروو موتورها امکان حرکت داشته باشد.

محور X در این دستگاه ها باید به تعداد مورد نیاز از تورچ گیر برخوردار باشد در برخی از دستگاه های موجود در بازار محور X مجهز به کالسکه ساچمه ای است که بر روی سیستم های حرکتی لاینر گاید سوار شده اند و توسط سروو موتور و گیربکس ثابت شده بر روی پل حرکت داده می شود.

تعداد تورچ ممکن است بر حسب نظر خریدار متفاوت باشد لذا دستگاه باید توانایی حمل تعداد تورچ بر حسب نیاز خریدار را داشته باشد.

معرفی خریدار و فروشنده دستگاه برش پلاسما بخشی از خدمات ماست،از طریق مکاتبه با متخصصین ما می توانید از این خدمات بهره مند شوید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه پلاسما

نظرات کاربران