مرکز نمایندگی فروش مولتی اسپیندل موتور
خرید فروش اسپیندل موتور

مرکز نمایندگی فروش مولتی اسپیندل موتور

مرکز نمایندگی فروش مولتی اسپیندل موتور: آرنیوس ماشین مرکز خرید انواع مولتی اسپیندل متغییر و مولتی اسپیندل های چهار محور ثابت و مولتی اسپیندل های چهار محور متغییر در تیپ ها و مدل های مختلف.

مولتی اسپیندل های در واقع دستگاه هایی می باشند که این توانایی را دارند تا انواع عملیات قلاویز کاری و یا سوراخ کاری و یا ایجاد چند سوراخ را می توانند به صورت همزمان بر روی قطعه کار ایجاد کنند، این قطعات را می توان بر روی انواع دریل، فرز و یونیت های عمودی و افقی نصب نمود.

مولتی اسپیندل ها انواع و اقسام گوناگونی را دارند که بدین شرح می باشند:
– در دو نوع کلی سابت و متغییر
– به صورت دوتایی و سه تایی رو به بالا
– دارای انواع خطی و غیر خطی

مولتی اسپیندل های ثابت دارای محور ثابت هستند و بر طبق نیاز و سفارش مشتری ساخته می گردند و در دسترس قرار می گیرند. اما مولتی اسپیندل های متغیر به گونه ای هستند که می توان فاصله و موقعیت محور ها را تنظیم نمود و اپراتور برحسب نقشه و یا نوع کار می تواند تنظیمات مورد نظر خود را اعمال کند.

مولتی اسپیندل موتور

مولتی اسپیندل ها قطعاتی هستند که با استفاده از آنها می توان انواع عملیات سوراخ کاری و یا قلاویز کاری به صورت چند سوراخ را بر روی یک قطعه کار به صورت همزمان انجام داد و آنها را می توان بر روی انواع دستگاه های دریل کاری، فرزکاری و یا یونیت های افقی و عمودی نصب نمود.

مولتی اسپیندل های متغیییر دارای رنج های مختلفی هستند و هر نمونه از این اسپیندل ها و هر رنجی از آنها دارای یک حداقل و حداکثر فاصله ای هستند که می توانند سوراخ کاری را انجام دهند و علاوه بر این دارای یک حداقل و حداکثر قطر مته و قلاویز نیز هستند که با توجه به آن می توانند عملیات دریل کاری و قلاویز را انجام دهند.

بازار صنعت آرنیوس مرکز نمایندگی فروش مولتی اسپیندل موتور

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو