مرکز فروش دستگاه نورد ورق دست دوم

مرکز فروش دستگاه نورد ورق دست دوم
14/10/2017

مرکز فروش دستگاه نورد ورق دست دوم: ماشین آلات نورد رول کن ورق به صورت وسیع در صنعت مورد استفاده قرار میگیرد اما گاهی دستگاه های کارکرده و دست دوم می توانند همه نیازهای صنعتی یک کارگاه را براورده کنند.

در صورتی که یک دستگاه از مکانیک و ساختمان سالمی برخوردار باشد میتواند برای شما مفید باشد، که در بازار صنعت آرنیوس انواع مختلف دستگاه های نورد ورق دست دوم را به شما عرضه می کنیم.

دستگاهی هایی که برای نوردکاری ورق مورد استفاده قرار می گیرند انواع مختلفی دارند و انواع مختلفی از این دستگاه ها را می توان در صنعت مشاهده کرد و هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند و می توانند به صورتی اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک باشند.

این دستگاه ها معمولا به گونه ای هستند امکان تنظیم سرعت غلتک ها برای ما فراهم است و با توجه به نوع کار می توان سرعت غلتک ها را تنظیم نمود. همچنین علاوه بر تنظیم سرعت غلتک می توان میزان درز بین غلتک ها را نیز تنظیم نمود که این مورد برای این صورت می گیرد که تا بتوان به ابعاد مورد نظر برای ورق ها رسید. همچنین مکانیزم کاری دستگاه نیز می تواند به صورتی باشد که عملیات نورد کاری در دو جهت رفت و برگشت صورت گیرد.

دستگاه نورد ورق دست دوم

کاربردهایی که برای دستگاه نورد ورق می توان بیان کرد عبارتست از:
♦ نورد کاری و شکل دهی ورق و شمش در دو جهت به صورت رفت و برگشت
♦ نورد کاری و شکل دهی سیم و مفتول در اندازه های گوناگون

دستگاه های دست دوم بسیاری را می توان در فروشگاه ها مشاهده کرد که هر کدام دارای یکسری مشخصات هستند که در هنگام خرید ابتدا لازم است نیازهای خود از دستگاه را مشخص کنیم و سپس با توجه به بودجه خود اقدام به خرید دستگاه طبق نظر کارشناسان مجرب کنیم

بازار صنعت آرنیوس  مرکز فروش دستگاه نورد ورق دست دوم در مدل های مختلف

نظرات کاربران

  • عباس توتونچی 03/01/2018