مرکز فروش دستگاه صفحه تراش دست دوم
خرید فروش دستگاه صفحه تراش

مرکز فروش دستگاه صفحه تراش دست دوم

مرکز فروش دستگاه صفحه تراش دست دوم: دستگاه صفحه تراش دست دوم در صورتی که از کیفیت بالایی برخوردار باشند می توانند بسیاری از نیازهای ماشین کاری را پاسخ دهند.

از دستگاه صفحه تراش برای براده برداری از سطح فلزات استفاده می شود که در این دستگاه عملیات برشکاری توسط بازویی صورت می گیرد که دارای سیستم رفت و برگشتی است. دستگاه های صفحه تراش در اندازه ها و ابعاد مختلفی ساخته می شوند و آن را به عنوان یکی از مشخصات دستگاه در نظر می گیرند، ابعاد دستگاه صفحه تراش براساس ابعاد بزرگترین قطعه کاری که دستگاه می تواند ماشین کاری کند، تعیین می شود. برای مثال صفحه تراش 1*6 متر که نمونه ای از این ماشین آلات می باشد.

دستگاه های صفحه تراش به دو نوع اصلی تقسیم بندی می شوند: یک نمونه آن صفحه تراش لنگی و دیگری صفحه تراش چرخنده. در این میان صفحه تراش های نوع لنگی کاربرد و استفاده بیشتری را در صنعت دارند که این مدل نیز به دو نوع صفحه تراش استاندارد و صفحه تراش عمومی تقسیم بندی می گردد.

برخی از کاربردهای دستگاه صفحه تراش بدین شرح می باشد:
از این دستگاه عموما جهت ساخت سطوح تخت، سطوح شیب دار، سطوح افقی، سطوح عمودی استفاده می شود و همچنین از این دستگاه می توان برای ساخت سطوح ملر یا گوژ نیز استفاده کرد.

در هنگام خرید دستگاه صفحه تراش دست دوم لازم است که به تمام پارامترهای فنی مربوط به این دستگاه دقت کنیم که برخی از قطعات داخلی دستگاه صفحه تراش بدین شرح است:
پایه، ریل عرضی، زین، میزکار، بازو و دنده گاوی و …

پایه در دستگاه صفحه تراش معمولا به عنوان تکیه گاه بدنه دستگاه و دیگر قطعات متحرک آن است.

از طریق ارتباط با بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش دستگاه صفحه تراش دست دوم می توانید بهترین مشاوره ها را دریافت کنید و یا می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو