خرید فروش اره دورکن و پانل بر

مرکز فروش دستگاه اره دورکن چوب

مرکز فروش دستگاه اره دورکن چوب: در بازار صنعت آرنیوس بهترین و مناسب ترین ماشین آلات و دستگاه های اره دورکن چوب به فروش می رسد.

یکی از دستگاه های پر کاربرد در صنعت چوب به خصوص کابینت سازی دستگاه اره دورکن می باشد و امروزه مشاهده می کنیم که بسیاری از فروشندگان ماشین آلات صنعتی این دستگاه را برای فروش عرضه می کنند و برندهای متفاوتی از این دستگاه در بازار است اما اینکه کدام دستگاه و کدام برند را بخریم بسیار حائز اهمیت است چرا که نوع انتخاب ما به طور مستقیم بر روی کسب و کار و سود ما تاثیر مستقیم خواهد گذاشت و هر خریداری این انتظار را از دستگاه مورد نظر دارد که به بهترین شکل ممکن عملیات مورد نظر را با سرعت و دقت بالا انجام دهد.

در هنگام خرید ماشین آلات و دستگاه های اره دورکن چوب باید یکسری نکات مهم را در نظر گرفته و رعایت کنیم که برخی از این نکات بدین است:
1- ابعاد ریل برش:  ابعاد ریل برش به طور مستقیم به نوع کار شما و همچنین اندازه پنل های چوبی شما وابسته است و بستگی به این دارد که از چه نوع پنلی استفاده می کنید. توجه به این نکته بسیار مهم است که ریل های برش تا چه اندازه می توانند به طرفین حرکت کنند چرا که این مسئله قدرت مانور شما را افزایش خواهد داد.
2- میز اره و ابعاد آن : یکی دیگر از نکات مهم در دستگاه اره دورکن چوب میز اره و ابعاد آن است. ابتدا دقت کنید که جنس میز کار از چیست، این میز معمولا از جنس چدن و یا آلیاژهای آن می باشد و همچنین معمولا چند میزه اضافه برای کناره ها پیش بینی شده و در نظر گرفته می شود که ابعاد آن ها را نیز باید مد نظر بگیرید. و در پایان ابعاد کلی دستگاه بستگی به اندازه کارگاه شما دارد.

در بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش دستگاه اره دورکن چوب شما می توانید از کارشناسان ما بهترین مشاوره های خرید را دریافت کنید و یا نیاز خود را در این مرکز ثبت کنید.

مطالعه کنید:
اره دورکن
کاربرد اره دورکن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو