مرکز فروش تیوب لیزر حکاکی co2
خرید فروش تجهیزات cnc

مرکز فروش تیوب لیزر حکاکی co2

مرکز فروش تیوب لیزر حکاکی co2: در صورتی که نیازمند خرید تیوب لیزر هستید مدل ها و نمونه های مختلفی از این قطعات را که از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار هستند ما می توانیم به شما عرضه کنیم.

هر تیوب لیزر دارای توان مشخصی است و همچنین دارای طول عمر مشخصی می باشد، میزان توان هر تیوب لیزر در طول عمر خود دارای کاهش می شود و این کاهش معمولا در حدود 2 تا 5 وات است و در صورتی که میزان افت توان در خروجی لیزر به صورت محسوس باشد آنگاه می توان نتیجه گرفت که تیوب لیزر خراب است. البته لازم به ذکر است که باید توجه داشت که هر میزان افت توانی که در تیوب لیزر ایجاد می شود به معنای خراب بودن لیزر نیست.

در دستگاه های لیزر برش MDF و پلکسی افت توان به صورت خط های برید بریده می باشد که در قسمت پشت قطعه ی برش خورده مشاهده می گردد. مشاهده افت توان در تیوب لیزر می تواند علاوه اینکه به علت کاهش طول عمر تیوب لیزر باشد به دلیل خرابی پاور، خرابی خروجی مین برد و یا اینکه ناشی از نتظیمات دستگاه باشد.

تیوب لیزر حکاکی co2

لازم به ذکر است که علت خراب شدن تیوب لیزر باید توسط کارشناسان خبره تشخیص و تعیین گردد. اگر خرابی تیوب لیزر به دلیل افت توانی در حد 10 تا 15 درصد باشد آنگاه توسط چشم قابل تشخیص نیست لذا نکته ای که لازم است در هنگام خرید تیوب لیزر به آن دقت کنیم این است که جواب تست توان خروجی را از فروشنده دریافت نماییم.

زمانی که یک تیوب لیزر نیاز به تعویض و یا تعمیر پیدا میکند باید بدانید که در روز قبل از خراب شدن و از ابتدا تا انتهای روز کاری به صورت عادی به کار خود ادامه می دهد اما به طور آنی دچار افت شدید توان می گردد.

بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش تیوب لیزر حکاکی co2

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو