مرکز فروش انواع دستگاه تراش بورینگ
خرید فروش دستگاه بورینگ

مرکز فروش انواع دستگاه تراش بورینگ

مرکز فروش انواع دستگاه تراش بورینگ: بازار صنعت آرنیوس مرکزی است که نمونه های مناسب از تولیدات مربوط به بورینگ سی ان سی را به شما معرفی می کند.

چنانچه شما نیز تصمیم به خرید دستگاه تراش بورینگ را دارید لازم است که پیش از خرید تمام پارامترهای فنی مربوط به دستگاه تراش بورینگ را شناسایی نمایید و از آن ها اطلاعات کافی بدست بیاورید، برخی از پارامترهای مهم در هنگام خرید دستگاه تراش بورینگ بدین شرح است:
حداکثر وزن قطعه کار که دستگاه می تواند تحمل نماید برای مثال در برخی از دستگاه های تراش بورینگ سی ان سی cnc این وزن برابر 500KG و در برخی دیگر ممکن است کمتر باشد و یا بیشتر.
نوع میزکار دستگاه و ابعاد آن
پارامترهای مربوط به اسپیندل از قبیل قطر اسپیندل، گلویی اسپیندل، رنج سرعت اسپیندل، حداکثر گشتاور اسپیندل، فاصله اسپیندل تا سطح میز و … این پارامترها مربوط به موتور اسپیندل می شود که باید آن ها را به دقت مورد بررسی قرار داد.

در فرایند ماشین کاری با استفاده از دستگاه تراش بورینگ رخ دادی تحت عنوان خمش ابزار مشاهده می شود. در هنگام اجرای فرایند بورینگ حتی در صورتی که ابزار در محل خود به خوبی قرار داده شده باشد اما بازهم هنگام ماشین کاری ارتعاشاتی را درآن  می توان مشاهده کرد. خمش شعاعی در دستگاه تراش بورینگ باعث ایجاد تغییر در قطر ماشین کاری می گردد و خمش مماسی منجر به جا به جایی نوک ابزار به سمت پایین و در راستای دور شدن از خط مرکزی خواهد شد. که این رخداد را می توان تحت شرایط خاص و به کاربردن موارد فنی مهندسی برطرف نمود.

بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش انواع دستگاه تراش بورینگ سی ان سی سعی در ارائه بهترین و مناسب ترین خدمات مربوط به ماشین آلات بورینگ را به صنعتگران دارد شما نیز می توانید نیازها و خدمات خود را در این مرکز ثبت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو