مرکز فروش انواع اره نواری خیری اتوماتیک
خرید فروش تجهیزات cnc

مرکز فروش انواع اره نواری خیری اتوماتیک

مرکز فروش انواع اره نواری خیری اتوماتیک: اره نواری ها می توانند اتوماتیک و نیمه اتوماتیک باشد، که انواع اتوماتیک آن در زمینه برشکاری می توانند امکانات بسیار مناسبی را در اختیار اپراتور قرار دهند.

یکی از برندهای مطرح اره نواری با نام اره نواری خیری شناخته می شود که توانسته نمونه های موفقی از دستگاه های اره نواری را تولید و روانه بازار کند. نمونه های مختلفی از دستگاه های اره نواری را می توان در بازار مشاهده کرد که برای مثال می توانند مقاطعی از زاویه صفر تا 60 درجه را برش دهند.

به منظور سهولت در باز و بسته کردن قطعه کار این دستگاه ها به سیستم گیره هیدرولیک مجهز می شوند. همچنین این دستگاه ها دارای فیدر اتوماتیک می باشند که این امکان را در اختیار ما قرار می دهد تا با تعیین کردن طول قطعه و تعداد قطعه هایی که نیازمند برشکاری هستند، بتوان عملیات برشکاری به صورت اتوماتیک اجرا کرد.

اره نواری خیری اتوماتیک

به منظور کنترل سرعت باردهی تیغ اره از شیر هیدرولیکی استفاده می شود که بر روی پنل کنترلی نصب می گردد و قابل تنظیم می باشد. علاوه بر این در انتهای عملیات برشکاری کمان توسط جک هیدرولیک به سمت بالا حرکت داده می شود. برخی از این دستگاه ها جهت شمارش تعداد قطعات برش داده شده از شمارنده دیجیتال برخوردار هستند.

در ادامه می توانید برخی از خصوصیات فنی این دستگاه ها را مشاهده کنید:

  • مجهز به گیج نشان دهنده میزان کشش تیغ اره
  • دارای استپر جهت تنظیم زاویه کمان در زوایای0 ،45 و 60درجه
  • مجهز به سیستم خنک کننده آب صابون و جمع کننده سفاله
  • دارای فرچه سیمی تمیز کننده تیغ اره حین کار
  • دارای تفنگ تمیز کننده بوسیله آب صابون

بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش انواع اره نواری خیری اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و ارائه خدمات پس از فروش مناسب می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو