مرکز فروش آینه برش لیزری
خرید فروش تجهیزات cnc

مرکز فروش آینه برش لیزری

مرکز فروش آینه برش لیزری: بسیاری از قطعات یدکی لیزر برش را لازم است هر از چندی تعویض نمود که این مورد به دلیل این است که قطعات مربوطه ممکن است کارکرد خود را انجام داده باشند و دیگر آن کارایی اولیه را نداشته باشند و نیاز است که قطعه مربوطه تعویض گردد.

آینه های ماشین آلات سی ان سی cnc برش لیزر حکاکی دارای قطرهای مختلفی هستند و با توجه به سایز دستگاه لیزر حکاکی برش و نوع تیوب مورد استفاده و همچنین میزان توان کلی دستگاه می توان آینه برش لیزری مناسب را انتخاب نمود.

عملکرد آینه برش لیزری به دین صورت است که می توان گفت نتیجه و حاصل لیزر برش co2، تولید و ایجاد یک پرتو لیزر است که قطبیت آن به صورت خطی است. قطعات آینه لیزر به عنوان تجهیزاتی هستند که می توانند انرژی برشکاری را با تلفات پایین انتقال دهند، در ماشین آلات برش لیزر معمولا از آینه های فلزی و سیلیوکونی که آبکاری شده اند استفاده می شود نمونه آینه های برش لیزری که در بازار موجود است دارای پوشش دی الکتریک و فلزی هستند.

آینه برش لیزری

نمونه ای از آینه های برش لیزری با نام آینه لیزر سیلیکونی شناخته می شود، این نوع از آینه ها را می توان به عنوان یکی از بهترین نمونه آینه های موجود در بازار معرفی کرد چرا که مهمترین نکته فنی در آینه های لیزر برش میزان درصد بازتاب نور در آنها می باشد که از میان آینه لیزر های مختلف موجود در بازار آینه لیزر سیلیکونی بیشترین میزان بازتاب را دارا است.

هر چه قدر از میزان بازتاب در آینه لیزرها کم شود آنگاه جهت انجام برشکاری دقیق تر و مناسبتر ناچار به افزایش توان تیوب لیزر و یا پاور دستگاه برش لیزر cnc هستیم.

بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش آینه برش لیزری نمونه مناسب را به شما عرضه می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو