مرکز خرید فروش دستگاه cnc تراش چوب

مرکز خرید فروش دستگاه cnc تراش چوب
21/04/2016

مرکز خرید فروش دستگاه cnc تراش چوب : جهت خرید و فروش انواع دستگاه cnc تراش و حکاکی چوب می توانید در بازار صنعت ایران و بازرگانی آرنیوس اطلاعات لازم را کسب نمایید.

انواع و اقسام ماشین های cnc تراش و حکاکی چوب در بازار موجود می باشند که هر کدام یک سری ویژگی های مخصوص به خود را دارند، اما در هنگام خرید دستگاه های cnc تراش چوب باید یکسری نکات خاص را مد نظر داشت تا خرید ما یک خرید موفق باشد.
بهتر این است که خرید خود را از فروشگاه های معتبر انجام دهید، و اطمینان حاصل کنید که دستگاه خریداری شده از پشتیبانی و خدمات پس از فروش کافی برخوردار است. چرا که بعد از خرید در صورتی که برای دستگاه شما مشکلی پیش بیاید چنانچه مرکز مربوطه پشتیبانی لازم را ارائه ندهد ، باعث سردر گمی و پشیمانی شما خواهد شد.

در هنگام خرید از فروشنده این سوال را بپرسید که قطعاتی که در ساخت دستگاه به کار رفته اند ایا در بازار موجودند یا خیر، چنانچه تصمیم به خرید دستگاه خارجی و به خصوص چینی را دارید علاوه بر این که این مورد را از فروشنده بپرسید لازم است که خود نیز در این مورد تحقیقات لازم را انجام دهید.

دستگاه cnc تراش چوب

شاسی یا بدنه دستگاه باید به گونه ای باشد که در هنگام کار لرزشی در آن مشاهده نشود چرا که ایجاد لرزش موجب خراب شدن کار خواهد شد، برای تست این مورد می توانید از فروشنده بخواهید دستگاه را برای شما روشن کند و یک دایره  را برایتان برش دهد، در این حالت در صورتی که قطعه کار بر روی دستگاه محکم بسته شده باشد نباید در لبه های قطعه کار اثراتی از پله پله بودن مشاهده کنید. در صورت مشاهده چنین موردی نشان از این دارد که شاسی دستگاه دارای لرزش است و این لرزش به محور و اسپیندل منتقل شده است.

شما نیز چنانچه تصمیم به خرید این دستگاه را دارید می توانید نیاز خود را در  بازار صنعت ایران و مجله صنعتی آرنیوس مرکز خرید فروش دستگاه cnc تراش چوب ثبت کنید و همچنین از لیست قیمت خرید فروش cnc حکاکی چوب مطلع گردید.

نظرات کاربران