مرکز خرید انواع دستگاه برش وایرکات cnc
خرید فروش دستگاه وایرکات

مرکز خرید انواع دستگاه برش وایرکات cnc

مرکز خرید انواع دستگاه برش وایرکات cnc: در مرکز خرید بازار آرنیوس مناسب ترین دستگاه های وایرکات در انواع مدل ها و برندها را به شما معرفی خواهیم کرد.

یکی از ماشین آلاتی که در فرایند تولید قطعات فلزی مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه وایرکات است که در دسته بندی فرایند های تولید در رده ماشین آلات E.D.M یا تخلیه الکتریکی قرار می گیرد.

دستگاه برش وایرکات cnc در زمینه ساخت و تولید سهم به سزایی در کمک به صنعت وصنعت گران داشته است و باعث بهبود کیفیت و سرعت و بازده ای کارهای صنعتی شده است. با استفاده از این ماشین می توان قطعاتی که رسانای الکتریکی هستند را به راحتی ماشین کاری کرد اما این دستگاه برای قطعات نارسانا مناسب نمی باشد.

برخی از خصوصیاتی که در مشخصات دستگاه وایرکات مشاهده می شود بدین شرح است:
حداکثر ابعاد قطعه کار: که بیان کننده ی این مطلب است که دستگاه وایرکات، چه ابعادی از قطعات مختلف را می تواند ماشین کاری کند. برای مثال این ابعاد می تواند 950*670 میلی متر باشد.
حداکثر وزن قطعه کار: وزن قطعه کار باید به اندازه ای باشد که دستگاه توانایی تحمل آن را داشته باشد برای مثال این وزن می تواند 600 کیلوگرم باشد.
کورس حرکتی محور X، کورس حرکتی محور Y، کورس حرکتی محور Z، کورس حرکتی محور U، کورس حرکتی محور V که این مقادیر میزان انعطاف پذیری دستگاه را برای اجرای بسیاری از کارهای ظریف و پیچیده نشان می دهد.
نوع سیستم حرکتی: که عموما از نوع سروو درایو است
دیگر پارامترهای مهم دستگاه وایرکات عبارتست از: نوع فیلتر، ظرفیت سیستم فیلتر، حجم رزین تبادلی، ابعاد ماشین و …

این موارد برخی از پارامتر و نکات مهم در هنگام خرید دستگاه وایرکات سی ان سی CNC است، شما نیز از طریق مکاتبه با متخصصین ما می توانید از خدمات مرکز خرید انواع دستگاه برش وایرکات cnc بهره مند شوید و یا نیازها و خدمات خود را می توانید در این پایگاه ثبت نمایید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه وایرکات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو