مرکز خدمات دستگاه cnc برش واترجت
خرید فروش دستگاه cnc برش واترجت

مرکز خدمات دستگاه cnc برش واترجت

خدمات دستگاه cnc برش واترجت شامل چه خدماتی است ؟ بهترین مرکز خدمات دستگاه cnc برش واترجت در ایران کجاست ؟ اگر نیازمند خدمات دستگاه cnc برش واترجت هستید و نمی دانید از کجا بایستی شروع کنید همراه ما باشید تا بهترین و یا ارزان ترین خدمات دستگاه cnc برش واترجت را خدمتتان مغرفی کنیم .

 برش واترجت :

برش واتر جت یکی از چندین روش برش می باشد که توسط دستگاه های cnc صورت می گیرد در روش برش واترجت از آب برای برش استفاده می شود در واقع در این دستگاه از تکنولوژی جریان فشار بالای آب برای برش اجسام سختی مانند فلزات، کامپوزیت، چرم و.. استفاده می شود  یکی از مزیت های برش واترجت فرآیند جداسازی حذف مواد است که می تواند مواد مختلف را بدون تولید بار گرما برش دهد.

دستگاه cnc برش واترجت چه کاربردی دارد ؟

امروزه بسیاری از مشاغل که نیاز به برش کاری دقیق نیاز دارند از برش فلزات ضخیم گرفته تا برش تا برش نانو متری لوازم پزشکی همگی نیاز به دستگاه cnc برش دارند . البته این نیاز با محدودیت هایی نیز مواجه است بسیاری از شرکت ها با توجه به شرایط کمبود جا و یا کمبود منابع مالی توان خرید دستگاه cnc برش را نداشته و یا در بخشی از تولید محصول نیاز به برش با دستگاه cnc را دارند . برای رفع مشکل چه کار باید کرد ؟

خرید دستگاه cnc برش واترجت در ابعاد کوچک

یکی از روش ها خرید دستگاه cnc برش واترجت در ابعاد کوچک و عیر صنعتی است چرا که هزینه و جای کمتری می گیرند که اگر محصولا حروجی تان ابعاد کوچکی دارد این روش را پیشنهاد می دهیم اما اگر احتمال دارد که محصولاتی که برش می زنید از جنس فلز می باشند و یا ابعاد بزرگی خواهند داشت  این روش را پیشنهاد نمی کنیم .

خدمات cnc برش واترجت
خدمات cnc برش واترجت

مرکز خدمات دستگاه cnc برش واترجت

دومین روش برای حل معضل نبود دستگاه cnc برش واترجت برون سپاری بخش از تولید تان است در این روش می توانید بخشی از تولید که نیاز به برش دارید را به خدمات دستگاه cnc برش واترجت بسپارید تا با بهترین کیفیت محصول نهایی آماده شود .

این مراکز برای دارای دستگاه cnc برش از نوع واترجت می باشند و خودشان به تنهایی شاید محصولی را تولید نکنند و بخشی از خط تولید دیگر شرکت ها به شمار می روند .

چرا مرکز خدمات دستگاه cnc برش واترجت ؟

حالا به نوبت به پاسخ سوال چرا مرکز خدمات دستگاه cnc برش واتر جت بهترین گزینه است میرسه و قراره شرح مزایای  مرکز خدمات دستگاه cnc برش واترجت رو بیان کنیم : 

برش دقیق : 

اگر کار برش در خط تولیدتان را به خدمات دستگاه سی ان سی برش واترجت بسپارید به دلیل حرفه ای بودن اپراتور ، تولید ضایعات به حداقل خواهد  رسید .

کیفیت بالای برش :

به دلیل موجود دستگاه های متنوع برش در مرکز خدمات دستگاه cnc برش واترجت بسته به نوع محصول از لحاظ سایز و سختی و …  دستگاه برش انتخاب خواهد شد در نتیجه کیفیت نهایی بالا خواهد رفت . 

اپراتور حرفه ای :

اپراتور های دستگاه های برش حرفه ای می باشند به همین دلیل سخت ترین برش ها را با کمترین پرتی و با دقت و کیفیت بالا انجام می دهند و اگر در قسمت کوچکی از تولید نیاز به لرش داشته باشید علاوه بر دستگاه cnc که قیمت بسیار بالایی دارد بایستی اقدام به استخدام اپراتور cnc بکنید که قیمت محصول نهایی را افزایش خواهد داد . 

انتخاب بهترین  مرکز خدمات دستگاه cnc برش واترجت

اکثر  مرکز خدمات دستگاه cnc برش در حال حاضر مجهز  دستگاه cnc برش واترجت به همراه اپراتور مجرب هستند  تا بتوانند ارائه خدمات برشکاری دستگاه سی ان سی واترجت را در خدمات خود داشته باشند، اما با توجه به جدید بودن این تکنولوژی بعضا مشاهده می شود که برخی اپراتورها آنچنان که باید و شاید به این دستگاه ها مسلط نیستند و گاهی اسباب ناراحتی مشتریان را فراهم میکنند، لذا انتخاب یک مرکز با سابقه و با نیروهای دوره دیده بسیار حائز اهمیت است.

 یافتن مرکز خدمات دستگاه cnc برش واترجت خوب :

برای یافتن  مرکز خدمات دستگاه cnc برش واترجت کافیست در اینترنت چرخی بزنید تا مراکز کنموعی که خدمات برش و تراش را ارائه می دهند را مشاهده کنید بازار صنعت آرنیوس نیز یکی از جاهاییست که می توانید کارگاه های خدمات دستگاه cnc برش واترجت را بیابید . 

برخی مزایای برش واترجت در مقایسه با دیگر دستگاه های برش به شرح زیر است :

 • ♦ قدرت برش مواد اولیه با ضخامت‌های مختلف
 • ♦ دقت بالای برش
 • ♦ سرعت بالای برش
 • ♦ کیفیت بالای لبه‌ها
 • ♦ ماهیت سرد برش
 • ♦ کم بودن عرض برش یا خوراک دستگاه (Gap)
 • ♦ توانایی برش طرح‌های منحنی پیچیده
 • ♦ حذف مرحله مدل سازی‌ها و قالب سازی‌های پیچیده
 • ♦ کاهش هزینه همراه با افزایش سرعت و بالا رفتن کیفیت
 • ♦ محافظت از محیط زیست
 • ♦ فرآیند برش واترجت برخلاف روش‌های دیگر تراشه، خرده، گردو غبار و گازهای سمی و خطرناک تولید نمی‌کند.

دستگاه cnc برش واترجت

همانطور که ملاحضه می کنید برش واترجت دارای مزیت های بسیاری است اما این مزیت ها زمانی احساس می شوند که عملیات برشکاری توسط دستگاه واترجت به یک مرکز معتبر و یا توسط یک اپراتور با تجربه صورت گیرد لذا در انتخاب این مراکز دقت کافی و لازم را داشته باشد.

مجله صنعتی آرنیوس مرکز خدمات دستگاه cnc برش واترجت شما را در انتخاب بهترین مراکز و مناسب ترین دستگاه ها یاری و راهنمایی می کند.

 1. نکاتی مهم که در هنگام خرید واترجت باید در نظر بگیرید
 2. مقایسه دستگاه واترجت با دیگر دستگاه ها
 3. بررسی کیفیت برش واترجت
 4. مزیت ها و توانایی های برش واترجت
 5. کاربرد cnc برش واترجت در صنعت
 6. دستگاه برش واترجت چیست؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو