دستگاه و ماشین های فرمینگ

دستگاه های نورد ورق

دستگاه های نورد ورق: ماشین آلات Plate bending دستگاه های خم کای هستند، این دستگاهها از لحاظ کلیت مشابه دستگاه های پرس بریک می باشند و در واقع یک مدل فرایند خم کاری را انجام می دهند.

در مقایسه ای بین دستگاه های Plate bending و دستگاه های پرس بریک می توان گفت که دستگاه های نورد ورق در هر ساعت می توانند 60 تا 70 پنل را خم کنند، اما در دستگاه های پرس بریک این مقدار به 10 تا 15 عدد می رسد.

مدل 4RH NC محصول شرکت

دستگاه های نورد ورق – اتوماتیک

Hydraulic plate bending machine / with 4 rollers / 2 – 100 mm | 4RH NC

سری 4RH NC یک نمونه دستگاه نورد ورق با 4 غلطک می باشد. سیستم مکانیکی این دستگاه کاملا هیدرولیکی است و چهارچوب عملکرد آن مطابق با سیستم سی ان سی است. همچنین به منظور تسلط بیشتر به دستگاه، سیستم کنترلی بر روی میز متحرک قرار گرفته است.

طول مفید از 1000 تا 6000 میلی متر

ضخامت از 2 تا 100 میلیمتر

مدل  MCO محصول شرکت DAVI

دستگاه نورد ورق

Plate bending machine with 3 drive rollers / 1 – 400 mm | MCO

سری MCO یک دستگاه خم کن با سه غلتک می باشد که یک غلتک یا رول آن ثابت است و دو غلتک دیگر در جوانب دستگاه قرار دارند. این دستگاه درضخامت های 15 الی 20 میلی متر تا 80 الی 100 میلی متر موجود هستند.

 مدل KRM-S Serie محصول شرکت knuth

دستگاه نورد ورق

Plate bending machine with 3 drive rollers / KRM-S Serie

سری KRM-S Serie یک دستگاه نورد ورق با 3 غلتک است. این دستگاه دارای ویژگی هایی به این شرح است : دارای رول هایی از فولاد با استحکام بالا، سیستم کنترل سرعت موتور، کنترل پنل جداگانه، مطابق با استاندارد های اروپا، بدنه محکم  و …

مدل AHS محصول شرکت AKYAPAK MAKINA SAN TIC

دستگاه cnc نورد ورق

Hydraulic plate bending machine / with 4 rollers / CNC / AHS 3100×50-60

سری AHS یک دستگاه نورد ورق هیدرولیکی با 4 رول است که کنترل به کار رفته در آن از نوع سی ان سی می باشد. در طراحی این دستگاه دقت و نواوری بسیاری صورت گرفته، این طراحی مطابق با استانداردهای اروپا می باشد.

مقدار حد گشتاور این دستگاه بالا می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو