Directindustry
دستگاه و ماشین های فرمینگ

دستگاه های پرس رومیزی و دستی

دستگاه های پرس رومیزی و دستی : پرس های دستی یا رومیزی نمونه پرس هایی هستند که در آن ها نیروی فشاری توسط خود شخص ایجاد می گردند و از لحاظ نیروی فشاری نیروی کمتری نسبت به سایر پرس ها دارند.

دستگاه های پرس رومیزی و دستی در بسیاری از صنایع از قبیل صنایع ساخت شیر‌ها و اتصالات ، برای سوراخ کاری ، و حتی برای پرس قطعات سنگین تر نیز استفاده می شوند.

مدل Toggle Presses محصول شرکت SCHMIDT

پرس دستی – رومیزی

Stamping press / embossing / crimping / riveting | Toggle Presses

این دستگاه پرس دستی از محصولات شرکت SCHMIDT می باشد و توانایی ایجاد نیرویی بین 2500 نیوتن تا 22000 نیوتن را دارد.  عمق لوله گلوی این دستگاه 65 میلی متر تا 200 میلی متر است و ارتفاع کار می تواند 60 میلی متر تا 600 میلی متر باشد.

مدل MOP series محصول شرکت Alfamatic

پرس دستی

Manual press / Pressing force: Min.: 35 kN Max.: 800 kN /  MOP series

سری MOP series یک دستگاه پرس از تولیدات شرکت Alfamatic است. در طراحی این دستگاه حداکثر اصول فنی به کار گرفته شده است و دو نیروی فشاری یعنی نیروی دست و نیروی پنوماتیک در کنار یکدیگر بهترین نوع کارآیی را ایجاد می کنند.

مدل BP-10E محصول شرکت Baileigh Industrial

پرس رومیزی هیدرولیکی

Hydraulic press / bench / 10 t | BP-10E

پرس رومیزی سری BP-10E یک دستگاه پرس کامل و مناسب برای بسیاری از فعالیت های صنعتی است این دستگاه یک پرس هیدرولیک می باشد با مشخصات 110 ولت و 10 تن است.

مدل MINI HYDRAULIC PRESSES محصول شرکت AGME

پرس رومیزی هیدرولیکی

Hydraulic press / bench / Pressing force: Min.: 50 kN  Max.: 100 kN

این دستگاه پرس هیدرولیک نمونه ای از دستگاه پرس رو میزی  و محصول شرکت AGME می باشد. این دستگاه ایده ال برای کاربردهایی است که نیاز به نیروی بالایی دارند و دیگر ویژگی آن ها عبارتند از انعطاف پذیری بالا، ایمن و قابل اعتماد بودن.

Imagen 536

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو