ماشین های تراش

دستگاه تراش های متعارف

ماشین تراش های متعارف

دستگاه و ماشین های تراش از جمله ابزارهایی هستند که از آن ها جهت برش و شکل دهی قطعات دوار استفاده می شود. این دستگاه ها در فرم ها و طرح های مختلفی از تمام اتومات گرفته تا مدل های ساده و دستی در بازار موجود می باشند.

در ادامه نمونه ای از این دستگاه های تراش متعارف را مشاهده می کنید:

مدل TP 250/300 محصول شرکت OMG Zanoletti

دستگاه تراش cnc  با عملکرد دستی  و ساختار افقی دو محور

CNC lathe / manually-operated / horizontal / 2-axis – ø 80 mm | TP 250/300

این سری از دستگاه های تراش به نحوی طراحی شده اند که بسیاری از مشکلات فنی و اقتصادی را بپوشاند. در طراحی این ماشین آلات نه تنها به قدرت، سهولت انجام عملیات و دقت بالا تمرکز شده بلکه به  سیستم کنترلی و سرعت عمل در تغییر سرعت اسپیندل نیز دقت و توجه کافی شده است.

مدل Emcomat-14D محصول شرکت EMCO

دستگاه تراش یونیورسال سه محور متعارف

Conventional lathe / CNC / universal / 3-axis / Emcomat-14D

دستگاه تراش سری EMCOMAT 14 D یک ماشین تراش با کیفیت و با طراحی اروپایی است و برای کاربردهای صنعتی بسیار مناسب می باشد. دیگر ویژگی های این دستگاه شامل :  دارای اسپیندل اصلی به مدل DIN55029 – جهت خوراک گیری از یک تسمه پیش برنده استفاده می کند – برخورداری از گیره ابزار به صورت تکی – سایر تجهیزات از قبیل خنک کننده ، درب متحرک به منظور حفاظت از تراشه

مدل HG serie محصول شرکت Accuway

دستگاه تراش معمولی دو محور

Conventional lathe / horizontal / 2-axis / HG serie

دستگاه تراش سری HG serie یکی از محصولات شرکت  Accuway Machinery می باشد. ابعاد سوراخ کاری این اسپیندل برابر 371mm و همچنین عمق مرکز به مرکز این دستگاه برابر 2000 تا 7000 میلی متر است. نوع ترمز به کار رفته در این دستگاه هیرولیک می باشد.

 مدل TL-1 محصول شرکت HAAS

دستگاه تراش معمولی دو محور

CNC lathe / manually-controlled / horizontal / 2-axis / TL-1

دستگاه تراش مدل TL-1 از محصولات شرکت HAAS می باشد . در این ماشین ماکزیمم ظرفیت کاری برابر 406 x 762 mm است. اسپیندل به کار رفته در این ماشین قدرتی برابر 8.9kw و سرعتی برابر 2000rpm دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو