قیمت فروش چیلر دستگاه لیزر حکاکی برش
خرید فروش تجهیزات cnc

قیمت فروش چیلر دستگاه لیزر حکاکی برش

قیمت فروش چیلر دستگاه لیزر حکاکی برش: قیمت های مختلفی را می توان برای دستگاه های چیلر لیزر مشاهده کرد که این موضوع بستگی به نوع برند و قدرت کارکرد دستگاه مورد نظر دارد.

در یک چیلر مولفه های مختلفی بر روی کارکرد دستگاه لیزر موثر هستند که نشان از دقت و کیفیت دستگاه مربوطه دارند که برخی از این موارد به شرح زیر است:
1- یکی از پارامترهای مهم درجه آب داخل چیلر است که بر حسب درجه سلسیوس یا برحسب درجه سانتی گراد باید بین 40 تا 10 درجه سانتی گراد باشد.
2- دمای نمایش داده شده بر روی نشانگر چیلر باید عددی بین 2 تا 40 درجه سانتی گراد باشد.
3- عامل دیگر رطوبت محیط است که باید عددی بین 10- % الی 60% باشد

این موارد بیانگر این است که یک چیلر استاندار باید از همه لحاظ مهندسی شده و کارشناسی شده ساخته شود که همین عاملی میشود می بینیم که چیلرها با قیمت های مختلفی به فروش می رسند.

چیلر دستگاه لیزر حکاکی برش

چیلر یا خنک کننده دستگاه لیزر در دو نوع اصلی چیلر جذبی و چیلر تراکمی هستند و از نظر فرایند خنک کاری شیوه و روش هر یک متفاوت می باشد.

در هنگام خرید چیلر ها باید توجه داشت که چیلر عضو بسیار مهمی در ماشین آلات لیزر برش است و در صورتی که عملکرد مناسبی نداشته باشد می تواند باعث ایجاد خسارتی به دستگاه شود که اولین آن آسیب به سیستم چیلر می باشد و همچنین در صورتی که طراحی و قطعات به کار رفته در چیلر از کیفیت مناسبی برخوردار نباشند شاهد خرابی و در نتیجه از کار افتادن دستگاه خواهیم بود.

بازار صنعت آرنیوس مرکز ارائه لیست قیمت فروش چیلر دستگاه لیزر حکاکی برش در ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو