قیمت فروش آینه برش لیزر co2 فلزات
خرید فروش تجهیزات cnc

قیمت فروش آینه برش لیزر co2 فلزات

قیمت فروش آینه برش لیزر co2 فلزات: یکی از مدل های مربوط به آینه های برش لیزر در مدل های co2 است که جهت نمونه های مختلف آن را می توانید با بازار صنعت آرنیوس همراه باشید.

آینه برش co2 فلزات که در مدل های co2 هستند از نظر ساختار به دو دسته کلی تقسیم می شوند که به شرح زیر هستند:
– آینه های سیلیکونی دستگاه cnc برش لیزر
– آینه های فلزی دستگاه cnc برش لیزر

آینه برش co2 فلزات که سیلیکونی هستند از نظر ظاهری به صورت طلایی می باشند اما برخی از نمونه های مشابه وجود دارند که دارای رنگ نقره ای می باشند و مشابه آینه های فلزی هستند. نکته ای را که باید در هنگام نصب این قطعات در نظر گرفت این است که باید توجه نمود که قسمت براق آینه به صورت اشتباه نصب نگردد و باید قسمت براق آینه به منظور بازتاب اشعه مورد استفاده قرار گیرد.

جهت ساخت آینه های سیلیکونی از مواد سیلیکونی جهت ساخت قاب آینه استفاده می شود و چندین بار مورد آبکاری قرار می گیرد اما در آینه های فلزی که معمولا دارای وزن بیشتری می باشند و سنگین تر هستند از آلیاژهای فلزی به عنوان پایه استفاده می شود.

آینه برش لیزر co2 فلزات

در زمینه مراقب و تعمیر  نگهداری ماشین آلات cnc برش لیزر باید نهایت دقت را به خرج داد تا از عمر و کیفیت کاری دستگاه کاسته نشود برای همین منظور لازم است که آینه و لنز دستگاه برش لیزر به صورت دوره و پس از مدت زمان مشخص تمیز شود که برای این کار می توانید از یک عدد گوش پاک کن که به الکل آغشته شده است استفاده کنید. البته این نکته را مد نظر داشته باشید که مایعی به جز الکل سفید طبی جهت تمیز کاری مورد استفاده قرار دهید.

در بازار صنعت آرنیوس می توانید انواع آینه برش co2 فلزات را دریافت کنید و از قیمت فروش آینه برش لیزر co2 فلزات مطلع شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو