قیمت خرید فروش تیوپ لیزر co2
خرید فروش تجهیزات cnc

قیمت خرید فروش تیوپ لیزر co2

قیمت خرید فروش تیوپ لیزر co2: قطعات بسیار زیادی در دستگاه های cnc لیزر مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از این قطعات تیوپ لیزر می باشد که شما می توانید این تجهیز را از بازار صنعت آرنیوس درخواست دهید.

بازار صنعت آرنیوس به عنوان یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات مربوط به انواع دستگاه های cnc لیزر حکاکی می باشد و توانسته در این راستا خدمات ارزنده ای را مشتریان خود ارائه دهد و به دلیل برخورداری از متخصصین برجسته می تواند بسیاری از نیازهای بازار داخلی را رفع کند و همچنین گروه آرنیوس می تواند به شما برترین تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات مربوط به دستگاه های لیزر حکاکی برش را نیز ارائه دهد.

دستگاه های cnc لیزر بسیاری در بازار یافت می شود که هر کدام مشخصات و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند که در ادامه می توانید برخی از قطعات فنی استفاده شده در این ماشین آلات را ملاحضه کنید.

تیوپ لیزر co2

  • تیوب لیزری شیشه ای که می تواند از مدل های تیوب لیزر رسی (Reci)، تیوب لیزر ای اف آر (EFR)، تیوب لیزر یانگلی (Yangli) باشد و هر کدام از این مدل ها دارای طول عمر متفاوتی است برای مثال این طول عمر می تواند 10000 ساعت باشد.
  • لنز های مخصوص برشکاری با لیزر که یکی از این مدل ها آمریکایی نقره ای است و می تواند قدرت برش مناسبی را برای ما ایجاد کند.
  • ریل واگن های ها تاثیر بسیار زیادی در میزان دقت دستگاه دارد که نمونه ای موفق از این ریل و واگن ها مربوط به برند Hiwin است.
  • مادربرد از دیگر قطعات مورد استفاده در دستگاه سی ان سی لیزر حکاکی است یکی از این برنده ها عبارتست از مادربرد Letro با آخرین ورژن 6565

بازار صنعت آرنیوس مرکز ارائه لیست قیمت خرید فروش تیوپ لیزر co2 در انواع مختلف می باشد که برای کسب اطلاعات بیشتر با متخصصان ما مکاتبه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو