قیمت خرید فروش انواع دریل ستونی نو دست دوم
خرید فروش دستگاه دریل رادیال

قیمت خرید فروش انواع دریل ستونی نو دست دوم

قیمت خرید فروش انواع دریل ستونی نو دست دوم: بازار صنعت آرنیوس به عنوان نمایندگی فروش بسیاری از برندهای مطرح دریل ستونی از جمله ماکیتا، متابو، محک و … که این محصولات را با قیمت بسیار مناسب عرضه می کند.

دریل های ستونی امروزه از تکنولوژی و کیفیت کار بسیار مناسبی برخوردار هستند و طرح ها و مدل های مختلفی از این دریل ها روانه بازار شده و از سیستم های کنترلی مختلفی برخوردار می باشند از جمله سیستم های کنترل سرعت، بهبود دقت در عملیات سوراخکاری، توانایی چرخش و زاویه گرفتن و … .

این دریل ها توسط شرکت های مختلفی از جمله ماکیتا، متابو، محک، پیشرو، تبریز و … تولید و روانه بازار می گردند که در بازار صنعت آرنیوس انواع مختلف این دریل ها عرضه می شود و شما می توانید قیمت روز این دریل ها از بازار صنعت آرنیوس دریافت کنید.

دریل ستونی محک نمونه ای موفق از دریل های ستونی موجود در بازار بوده که در قدرت ها و کیفیت های متفاوتی ساخته شده و دارای انواع مختلفی است. پایه های این دریل دارای اندازه های متفاوتی است و از آن جهت سوراخکاری بر روی انواع فلزات از قبیل فولاد، آلومینیوم و … با قطرهای مختلف سوراخکاری نمود.

دریل ستونی نو و دست دوم

این دریل ها دارای سرعت های مختلفی هستند که برای مثال دریل های محک می توانند به صورت 12 سرعته و 16 سرعته باشند که هر یک قیمت متفاوتی را نیز دارد.

دریل ستونی با برند متابو نیز نمونه ای دیگر از دریل های موفق در بازار است که دارای طراحی ویژه و منحصر به فردی است و در ساخت آن سعی شده از قطعات بسیار مناسبی استفاده شود تا بهترین کارایی را در اختیار ما قرار دهد  که دریل ستونی 13 میلی متر یکی از نمونه های پرکاربرد آن است.

بازار صنعت آرنیوس مرکز ارائه لیست قیمت خرید فروش انواع دریل ستونی نو و دست دوم در برندها و مدل های مختلف می باشد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو