فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

قیمت خرید دستگاه خاموت زن اتوماتیک

قیمت خرید دستگاه خاموت زن اتوماتیک: انواع دستگاه های خاموت زن که جهت خرید و فروش در بازار معرفی می شوند بسته به نوع آن ها دارای قیمت های متفاوتی می باشند.

دستگاه های خاموت زن که از سیستم های هوشمند برخوردار هستند می توانند به طور اتوماتیک انواع میلگرد را مطابق شکل های مورد نظر خم کاری کرده و برش دهد. از جمله مزیت هایی که در دستگاه های خاموت زن می توان مشاهده کرد بدین شرح است:
سرعت بالا در اجرای کار به طوری در یک ساعت می توانند بین 500 تا 1000 قطعه کار را تحویل دهند که حجم کار انجام شده بستگی به نوع دستگاه دارد و این موضوع نیز بر روی قیمت دستگاه تاثیر گذار خواهد بود.
دقت بالا در اجرای کار که این دقت را می توان در خمش ها مشاده کرد و میزان تلرانس مشاهده شده در این ماشین آلات بسیار کم می باشد یعنی در حد یک درجه است.
دور ریز بسیار کم، که این مورد در سفارشاتی که از حجم کاری بالایی برخودار هستند باعث صرفه جویی قابل توجهی در هزینه ها خواهد شد
کارکرد به صورت تک اپراتوری، که این مورد نیز باعث کاهش هزینه های مربوط به پروژه های کاری می شود

این پارامترها به عنوان موارد تاثیر گذار بر قیمت و کیفیت دستگاه می توان به شمار آورد که کمیت و کیفیت آن ها در دستگاه های مختلف باعث قیمت های مختلفی می شود.

حرفه ی خاموت زنی به عنوان یکی از طرح های کاری با بازده بالا به شمار می روند و می توان با خرید نمونه های مختلف این ماشین آلات خدمات مربوط به خم کاری و برش خاموت را در حجم های بالا ارائه داد.

از طریق تماس با بازار صنعت آرنیوس می توانید از قیمت خرید دستگاه خاموت زن اتوماتیک مطلع گردید و همچنین می توانید احتیاجات و خدمات خود را در این مرکز ثبت نمایند.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه خاموت زن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو