قیمت انواع دستگاه برش لیزری cnc
خرید فروش دستگاه cnc حکاکی لیزر

قیمت انواع دستگاه برش لیزری cnc

قیمت انواع دستگاه برش لیزری cnc : انواع و اقسام دستگاه و ماشین های برش و حکاکی سی ان سی در قیمت ها و کیفیت های گوناگونی در بازار موجود می باشند که هر کدام برای یک حوزه خاص مناسب می باشند.

با استفاده از دستگاه های برش و حکاکی لیزر می توان بسیاری از ایده های و طرح های خاص را پیاده سازی کرد این طرح ها و ایده ها می توانند بر روی گستره ی وسیعی از مواد  قابل پیاده سازی باشند، موادی از قبیل چوب، سنگ، شیشه، چرم، پلکسی گلاس و … . در واقع می توان گفت که این دستگاه برای پیاده سازی بسیاری از ایده های اقتصادی مناسب می باشد.

یکی از عوامل که در تعیین قیمت این دستگاه موثر است، کیفیت و نوع قطعات به کار رفته در ساخت دستگاه می باشد و بسته به کیفیت این قطعات، دستگاه می تواند قیمت متفاوتی را داشته باشد. البته گاهی ممکن است قیمت ارائه شده برای دستگاه یک قیمت واقعی نباشد لذا لازم است که از یک فروشگاه مطمئن خرید کنید. بنابراین هر دو پارامتر قیمت و کیفیت را در انتخاب دستگاه مد نظر قرار بدهید.

فناوری تولید دستگاه لیزر در ایران

بازار صنعت ایران-آرنیوس یکی از ارائه دهندگان خدمات مشاوره ای و کارشناسی در زمینه تولید، طراحی و عرضه ماشین های برش و حکاکی لیزر می باشد و بهترین های صنعت را همواره معرفی می کند. شما نیز در صورتی که تصمیم به خرید یا فروش و یا دریافت قیمت انواع دستگاه برش لیزری cnc دارید می توانید با ما تماس بگیرید و یا نیاز ها و خدمات خود را در پیاگاه ثبت کنید تا توسط همگان دیده شوید.

تولید دستگاه لیزر در ایران

فناوری لیزر در زمینه صنعت کاربرد بسیاری دارد. دستگاه برش لیزری cnc، دستگاهی است که در آن از پرتو لیزر برای برش و حکاکی رو سطوح مختلف استفاده می‌شود. برش های صورت گرفته توسط لیزر، به وسیله استفاده از پرتو لیزر قوی و متمرکز، بر روی قطعاتی که قرار است بریده شوند، انجام می‌شود.

در این تکنولوژی، بخشی از اجسام که مورد برش قرار می گیرند، ذوب یا تصعید شده و سپس به وسیله فشار بالای گاز از روی سطح پاک می‌شوند. این امر باعث می شود سطح بریده شده، تمیز و صیقلی شده و کیفیتی عالی داشته باشد. کاربرد انواع دستگاه برش لیزری cnc بسیار گسترده است، این دستگاه ها در صنایع مختلفی نظیر صنایع ساختمانی، پزشکی، آزمایشگاهی، محصولات چوبی، ماکت سازی و … به کار گرفته می شوند.

مزایای استفاده از دستگاه برش لیزری cnc

به‌ کارگیری این دستگاه ها آسان است، علاوه بر این لبه ‌های اضافی در برش ها، وجود ندارند و برش ها با کیفیت و تمیز صورت می گیرند. همچنین کار با لیزر، دقت را افزایش داده و اشعه لیزر به صورت یکنواخت و در امتداد صحیح، برش ها را انجام می دهد.

کار با دستگاه برش لیزری cnc، از تاب برداشتن سطح مورد برش، جلوگیری می کند؛ زیرا قسمتی که تحت اشعه لیزر قرار دارد، بسیار کوچک است.

کار با این دستگاه ها، به دلیل دقت بیشتر و کاهش انرژی مصرفی، نسبت به روش های قدیمی مانند برش پلاسما، مزیت های بیشتری دارد. البته بیشتر دستگاه های برش لیزری  cncموجود، در برش ضخامت های خیلی زیاد، دچار مشکل می شوند.

به همین دلیل با پیشرفت تکنولوژی، شاهد تولید دستگاه های حکاکی و برش لیزر قوی‌تری نیز هستیم، این دستگاه ها می توانند برش ضخامت‌های بیشتر را نیز انجام دهند. به طور کلی می توان سرعت  و دقت بالای کار با دستگاه برش لیزری cnc را به عنوان مهم‌ترین مزیت این دستگاه ها ذکر کرد.

قیمت انواع دستگاه برش لیزری cnc

قیمت انواع دستگاه برش لیزری cnc تابعی از مواردی نظیر نوع دستگاهی که می خواهید بخرید، نیاز کارگاهی شما، ابعاد میز کار دستگاه، قطعات به کار رفته در دستگاه و کیفیت این قطعات، برند دستگاه و… می باشد. یکی از قطعات مهم به کار رفته در دستگاه های برش لیزری، تیوب لیزر می باشد.

در واقع انواع دستگاه برش لیزری cnc، از تیوب برای تولید اشعه لیزر، استفاده می‌کنند. تیوب لیزر یک استوانه شیشه ای است که با گاز دی اکسید کربن پر شده است. واکنش صورت گرفته در این استوانه منجر به تولید پرتو نور می شود. این پرتو نور به وسیله لنز به کار رفته در دستگاه، متمرکز شده و اشعه لیزر را به وجود می آورد.

تیوب لیزر به عنوان یکی از مهم ترین قطعات دستگاه حکاکی و برش لیزر، یکی از مواردی است که بر قیمت انواع دستگاه cnc لیزری ، تاثیر می گذارد.

بازار صنعت آرنیوس ارائه دهنده مدرن ترین دستگاه های حکاکی و برش لیزر در ایران می باشد. برای آگاهی از قیمت انواع دستگاه برش لیزری cnc با مشاوران خبره ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو