قیمت انواع تورچ دستگاه برش پلاسما cnc

قیمت انواع تورچ دستگاه برش پلاسما cnc
06/07/2016

قیمت انواع تورچ دستگاه برش پلاسما cnc: انواع تورچ های پلاسما سی ان سی با کیفیت و قیمت مناسب در این مرکز به شما عرضه می شود.

تورچ های به کار رفته در دستگاه برش پلاسما سی ان سی cnc انواع مختلفی دارند و همچنین برندهای مختلفی در سطح دنیا در زمینه ساخت تورچ مورد استفاده در دستگاه های برش پلاسما فعالیت می کنند لذا دامنه قیمتی این قطعه ی کاربردی بسیار متغییر است. اما در این قطعات بیشترین پارامتری که اهمیت دارد کیفیت آن است و در مرحله بعد می توان به قیمت این قطعات توجه نمود.

تورچ های به کار رفته در دستگاه های برش پلاسما در دو گروه آب خنک و هوا خنک قرار می گیرند و از نظر کارکرد به دو دسته اتوماتیک و دستی تقسیم می شوند.

تورچ آب خنک دستی: استفاده از این تورچ جهت برش صفحات ضخیم و پروسه های طولانی است، که فرایند اجرای آن به صورت فرمان دستی و به واسطه اپراتور صورت می گیرد.
تورچ آب خنک اتوماتیک: از این تورچ در دستگاه های برش پلاسما سی ان سی cnc که قابلیت برنامه ریزی و برش ورق های ضخیم با دقت بالا را دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

تفاوت تورچ اتوماتیک و دستی در گردنه و روکش بیرونی آن است.

♦ تورچ های هوا خنک نیز همانند تورچ های آب خنک در دو مدل دستی و اتوماتیک می باشند اما با این تفاوت که در این حالت از هوا به عنوان سیستم خنک کننده تورچ استفاده می شود.

نکته ای را که باید در هنگام به استفاده از تورچ های پلاسما در نظر بگیریم این است که این قطعات در مقابل رطوبت و چربی کمپرسور آسیب پذیر هستند و موجب سوختن گردنه و همچنین اصطکاک بالای لوازم به کار رفته در آن ها می شود، لذا برای حل این موضوع باید از رطوبت گیر استفاده شود.

شما نیز می توانید از طریق مکاتبه با ما از قیمت انواع تورچ دستگاه برش پلاسما cnc مطلع شوید و یا نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه پلاسما

نظرات کاربران