تولید دستگاه cnc روتاری چوب + نصب
خرید فروش cnc حکاکی برش چوب

تولید دستگاه cnc روتاری چوب + نصب

تولید دستگاه cnc روتاری چوب + نصب : خدمات فروش، نصب، راه اندازی و تعمیرات انواع دستگاه cnc روتاری چوب از سوی مجله صنعتی آرنیوس صورت می گیرد. دستگاه های cnc چوب در دو نوع ماشین های cnc فرز تخت و ماشین های cnc فرز روتاری در بازار موجود هستند که هر کدام کاربرد و ویژگی های خاص خود را دارد.

منظور از روتاری مدور بودن ماشین است یعنی با این دستگاه می توان برش و حکاکی را بر روی قطعات مدور انجام داد.

پیش از ورود ماشین های  cnc روتاری چوب به بازار انجام کارهای برش و حکاکی با استفاده از ابزار آلات دستی صورت می گرفت و کار با ابزار الات مربوط به آن بسیار سخت و دشوار و دارای محدودیت هایی  بود که حضور ماشین های cnc روتاری چوب بسیاری از محدودیت ها را برطرف نمود.

جهت پیاده سازی طرح های مورد نظر با استفاده از دستگاه cnc روتاری چوب می توان در ابتدا قطعه کار مورد نظر را توسط دستگاه های مخصوص اسکن کرد ، این دستگاه یک اسکن سه بعدی در اختیار ما قرار می دهند. بعد از این مرحله باید از این تصویر اسکن شده یک فایل کامپیوتری تهیه نماییم و سپس این فایل را به سیستم پردازشگر دستگاه cnc روتاری چوب ارسال می کنیم و عملیات مربوط به حکاکی و برش را آغاز می کنیم.

دستگاه cnc سی ان سی روتاری چوب

دستگاه های cnc سی ان سی روتاری چوب از یک واسط کاربری و نرم افزاری بهره مند می باشند که لازم است اپراتور به تمام جوانب و قسمت های مربوط به این نرم افزار آشنا باشد و توانایی کار با آن را داشته باشد در این صورت است که کار تولید از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود.

دستگاه cnc روتاری چوب

شما نیز چنانچه تصمیم به خرید دستگاه و ماشین cnc روتاری چوب را دارید می توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات فروش ما در حوزه ماشین آلات چوب بهره مند گردید و یا نیاز خود را در بخش خدمات درج کنید تا توسط همگان دیده شوید. برترین خدمات خرید فروش بهترین دستگاه cnc روتاری چوب ما می توانیم به شما عرضه کنیم.

تولید دستگاه cnc روتاری چوب + نصب

حتما تا به حال در مورد مزیت های انواع دستگاه cnc شنیده اید، یکی از انواع این دستگاه های پر کاربرد در صنعت چوب، دستگاه cnc روتاری چوب می باشد. این دستگاه ها از چند هد و کله تشکیل شده اند. تعداد کله‌ های دستگاه با سرعت کار رابطه مستقیم دارد و افزایش تعداد کله ها، سرعت کار را بالاتر می‌ برد. در واقع اگر دستگاه روتاری، از ۴ کله بهره ببرد، می تواند به صورت همزمان بر روی چهار قطعه مجزا، حکاکی کند و از سرعت بیشتری نیز نسبت به دستگاه روتاری ۲ کله برخوردار است. با این تفاسیر برای آشنایی بیشتر شما با این دستگاه ها، به شرح دستگاه cnc روتاری چوب پرداخته ایم؛ ادامه مطلب را مطالعه کنید.

کاربرد این دستگاه ها در صنعت چوب

 دستگاه های cnc روتاری چوب، بیشتر در زمینه حکاکی و منبت کاری بر روی پایه های مبل، تاج مبل، انواع کمد حکاکی شده، درب های چوبی و … کاربرد دارند، همچنین در مجسمه سازی نیز به کار می روند. به دلیل اینکه دستگاه های سی ان سی روتاری، قابلیت کار بر روی تمام زوایای قطعه کار را دارا هستند؛ به طور کلی در بخش تولید انواع مبلمان و پیکر تراشی در ساخت مجسمه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

مشخصات دستگاه cnc روتاری چوب

  • اسپیندل این دستگاه ها می تواند 360 درجه بچرخد.
  • دستگاه روتاری از قابلیت پردازش سه بعدی برخوردار است.
  • سرعت این دستگاه ها به تعداد کله ها بستگی دارد.
  • دقت و ظرافت کار در این دستگاه ها، چشم گیر است.

نکاتی که در استفاده از این دستگاه باید رعایت کرد

  • باید دستگاهی متناسب با ولتاژهای صنعتی به کار رفته در ایران انتخاب نمایید.
  • در هنگام انتخاب لازم است که به اسپیندل دستگاه توجه کنید. اسپیندل 4.5 kw آب خنک برای دستگاه های cnc روتاری چوب مناسب است.
  • نوع موتور دستگاه را در نظر بگیرید؛ برای دستگاه cnc روتاری چوب بهتر است سروو موتور را انتخاب کنید؛ زیر ا این نوع موتور در هنگام بروز مشکل آلارم می دهد و کار با دستگاه به صورت اتوماتیک متوقف می شود.
  • سیتم کنترل دستگاه را چک کنید. انواع متفاوتی از کنترلر ها برای دستگاه های روتاری وجود دارند.
  • در هنگام انتخاب میز کار نیز، در نظر داشته باشید که میز کار ها از مواد مختلفی چون آلومینیوم و… ساخته شده اند. در این میان انتخاب میز وکیوم گزینه بهتری است.
  • در نهایت هنگام انتخاب یک دستگاه خوب، به کیفیت قطعات و تجهیزات جانبی دستگاه cnc روتاری چوب توجه کافی داشته باشید.

در پایان، آن چیزی که موجب برتری برخی شرکت های فروشنده ابزارآلات و دستگاه های صنعت چوب می شود، ارائه دادن خدمات پس از فروش و نصب دستگاه ها و فراهم آوردن قطعات جانبی آن هاست. بازار صنعت آرنیوس به تولید دستگاه cnc روتاری چوب + نصب این دستگاه ها و ارائه سایر خدمات در هنگام فروش آن ها می پردازد.

کارشناسان مجرب ما به طور پیوسته، آماده پاسخگویی به نیاز شما خریداران عزیز می باشند، کافی است با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو