فروش ماشین فرز سی ان سی سری VMC عمودی
خرید فروش دستگاه cnc فرز

فروش ماشین فرز سی ان سی سری VMC عمودی

فروش ماشین فرز سی ان سی سری VMC عمودی : فروش ماشین فرز سی ان سی سری VMC عمودی در بازار صنعت ایران مقدور می باشد چنانچه تصمیم به خرید دارید ما بهترین ها را به شما معرفی می کنیم.

نمونه های فراوانی از ماشین های فرز سی ان سی عمودی در بازار موجود هست که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند که در این جا یک نمونه را انتخاب و شرح می دهیم:

VMC-855L : این سری از ماشین های سی ان سی فرز محصولی مشترک از ایران و تایوان هستند که در مدل ها و سری های مختلفی ساخته و روانه بازار شده اند. یکی از موارد مهمی که در اینجا لازم است بیان شود این است که با توجه به این مورد که طراحی این ماشین ها در داخل صورت گرفته می توان با خیال اسوده به آنها تکیه کرد چرا که تمام شرکت ها هنگامی که اقدام به طراحی یک سیستم می کنند تمام نیازهای منطقه تحت هدف خود را در نظر می گیرند که این مورد در این سری طور کامل رعایت شده و به خصوص اینکه در ساخت این ماشین از متخصصان تایوانی و آلمانی نیز بهره زیادی برده شده است.

کورس حرکتی محور X در این ماشین برابر 850 mm و کورس حرکتی محورهای Z و Y برابر 550 mm است. فاصله دماغه ماشین سی ان سی تا بالای میز مقداری برابر 100 – 650 mm است.

میز این ماشین ابعادی برابر 1000 * 500 است و حداکثر بار قابل تحمل برای این ماشین 650 kg است.

شما نیز در صورتی که تصمیم به خرید و فروش ماشین فرز سی ان سی سری VMC عمودی دارید می توانید به ما تکیه کنید ما شما را تا رسیدن به مقصد و بهترین انتخاب یاری می کنیم لطفا با ما تماس بگیرید و یا نیاز های خود را در این پایگاه ثبت کنید تا توسط همگان دیده شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو