فروش سی ان سی 12 کله منبت چوب
خرید فروش دستگاه منبت چند کله

فروش سی ان سی 12 کله منبت چوب

فروش سی ان سی 12 کله منبت چوب: خرید دستگاه cnc منبت 12 کله می تواند سرعت و دقت در اجرای کار منبت کاری را افزایش دهد شما نیز جهت تهیه این دستگاه می توانید همراه ما باشید.

دستگاه cnc منبت 12 کله یکی از دستگاه های پیشرفته منبت کاری در صنعت چوب است و توانایی منبت کاری همزمان 12 قطعه کار مختلف را دارد و این کار را با سرعت و دقت بسیار زیادی انجام می دهد.

دقت ماشین آلات سی ان سی بسیار متفاوت است و هر چه دقت آن ها بیشتر باشد آنگاه ظرافت کار انجام شده نیز بیشتر خواهد بود برای مثال در یک نمونه دستگاه دارای دقت 0.01 میلیمتر می باشد. سرعت دستگاه سی ان سی منبت 12 کله بسیار بالا است و در مقایسه با سرعت منبت کاری با دست سرعت آن به 10 برابر بیشتر می رسد.

جهت اجرای پروسه کاری هر دستگاه cnc منبت 12 کله دارای یک کنترلر مرکزی است که فرمان ها و اطلاعات دریافتی را اجرا می کند و در واقع می توان گفت مغز دستگاه به حساب می آید، روند انجام کار می تواند بدین صورت باشد که در ابتدای کار، طرح مورد نظر توسط یک استاد کار ماهر بر روی چوب پیاده سازی می شود و سپس قطعه چوب منبت کاری شده و یا حکاکی شده توسط یک طراح خبره و با استفاده از نرم افزار های سه بعدی از قبیل artcam ، catia و power mill طراحی شده و در نهایت فایل مربوطه به سیستم کنترلر دستگاه سی ان سی منتقل می شود.

برخی از مزایا دستگاه سی ان سی منبت 12 کله به شرح زیر است:
دستگاه cnc منبت چند کله می تواند با سرعت و دقت بالایی فرایند منبت کاری را انجام دهد.
این امکان وجود دارد که بسیاری از طرح ها و نقش های ظریف و پیچیده توسط این دستگاه پیاده سازی شود.
استفاده از دستگاه سی ان سی منبت چند کله در صنعت چوب باعث توسعه کاری و رقابت با سایر رقیبان می شود.

در بازار صنعت آرنیوس فروش سی ان سی 12 کله منبت چوب صورت می گیرد شما می توانید با کارشناسان این بخش تماس بگیرید.

مطالعه کنید: کاربرد دستگاه منبت چند کله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو