فروش دستگاه cnc سی ان سی پانچ
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

فروش دستگاه cnc سی ان سی پانچ

فروش دستگاه cnc سی ان سی پانچ: این ماشین آلات به عنوان یکی از دستگاه های پرکاربرد در زمینه سوراخ کاری و برش هستند و این دستگاه با کیفیت های متفاوت در بازار صنعت آرنیوس به فروش می رسد.

دستگاه های پانچ کاربردهای فراوانی در صنعت دارند و بسیاری از نیازهای صنعت را رفع می کنند و شاهد این هستیم که انواع مختلفی از این دستگاه در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

عبارت سی ان سی cnc امروزه در صنعت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و منظور از دستگاه سی ان سی، دستگاهی است که با استفاده از منطق ریاضی به کنترل یک پروسه خاص می پردازد و دستگاه هایی که از این سیستم بهره مند می باشند جزو دستگاه های رده بالا و خوب در صنعت محسوب می شوند.

دستگاه های پانچ نیز از این تکنولوژی بی بهره نمانده اند و بسیاری از ماشین آلات پانچ که در صنعت وجود دارند از تکنولوژی سی ان سی cnc بهره مند هستند. استفاده از سیستم کنترل عددی یا cnc در ماشین آلات پانچ باعث شده است که دقت بالایی را در برش و سوراخکاری قطعات مختلف داشته باشیم به طوری که می توان شیارها و سوراخ هایی را در حد میکرون بر روی قطعه کار مورد نظر ایجاد کرد.

در این حالت و در حین انجام کار دخالت عوامل خارجی را بر روی شیت های فلزی نخواهیم داشت مواردی از جمله جا به جایی ورق ها توسط اپراتور و … که این مسئله باعث افزیش کیفیت کار خواهد شد و در نتیجه در کار انجام شده اثری از انحنا و خمیدگی و مواردی از این قبیل در دستگاه سی ان سی CNC پانچ مشاهده نخواهیم کرد.

شما نیز با خرید دستگاه سی ان سی پانچ می توانید از بسیاری از قابلیت ها و توانمندی های دیگر بهره مند شوید. در بازار صنعت آرنیوس خدمات فروش دستگاه cnc سی ان سی پانچ ارائه می شود برای این منظور با کارشناسان ما تماس بگیرید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه پانچ cnc

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو