خرید فروش اره دورکن و پانل بر

فروش دستگاه cnc اره پانل بر اتوماتیک

فروش دستگاه cnc اره پانل بر اتوماتیک: دستگاه cnc اره پانل بر یکی از دستگاه های جدید و پرکاربرد در صنعت چوب و ام دی اف می باشد و نمونه های بسیار کاربردی آن در بازار صنعت آرنیوس به فروش می رسد.

ماشین های پانل بر از دستگاه های برش پر کاربرد در صنعت ام دی اف هستند و در دو نوع اتوماتیک و عادی تقسیم بندی می شوند نوع اتوماتیک آن با نام دستگاه سی ان سی اره پانل بر یا cnc saw panel شناخته می شود و از امکانات و قابلیت های منحصر به فردی برخوردار هستند.

برخی از ویژگی های دستگاه سی ان سی پانل بر افقی به شرح زیر می باشد و لازم است که آن ها را در هنگام خرید دستگاه پانل بر در نظر بگیریم تا خریدی موفق داشته باشیم:
با استفاده از دستگاه سی ان سی پانل بر قادر خواهیم بود به طور همزمان چندین ورقه ام دی اف را برش بزنیم برای مثال یک نمونه از این دستگاه قادر است 6 ورق 16 میلی متری را طور همزمان دهد.
علاوه بر برش ام دی اف، استفاده از دستگاه پانل بر برای برش نئوپان، پلاستیک، فیبرفشرده و کامپوزیت مناسب می باشد.
کاربری این دستگاه ها ساده است و نیاز به اپراتوری خاصی ندارد.
این دستگاه ها از پنل های کاملا گرافیکی و لمسی برخوردار می باشند و در حین کار می تواند مراحل برش، قطعات برش خورده، در حال برش و برش نخورده را به صورت گرافیکی نمایش دهد.
توسط دستگاه سی ان سی پانل این امکان وجود دارد که چیدمان های مختلف بهینه برای برش ورق ها را توسط نرم افزار پیکربندی کنیم که در نتیجه دقت و سرعت و پرت کار کاهش می یابد.
امکانات و قابلیت های دستگاه سی ان سی پانل بر بسیار گسترده است که در اینجا فقط به ذکر چند مورد آن بسنده کردیم.

بازار صنعت آرنیوس مجری فروش دستگاه cnc اره پانل بر اتوماتیک با برترین برندها است، شما نیز در صورتی که تصمیم به خرید دارید می توانید با متخصصین ما تماس بگیرید.

مطالعه کنید:
اره پانل بر
کاربرد اره پانل بر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو