فروش دستگاه پانچ cnc سی ان سی کارکرده
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

فروش دستگاه پانچ cnc سی ان سی کارکرده

فروش دستگاه پانچ cnc سی ان سی کارکرده: ماشین آلات کارکرده و دست دوم سی ان سی پانچ معمولا با قیمت و شرایط مناسب تری خرید و فروش می شوند.

چنانچه تصمیم گسترش حرفه صنعتی خود و یا راه اندازی یک کارگاه جدید را در برنامه کاری خود دارید دستگاه های cnc سی ان سی پانچ دست دوم و کارکرده می توانند مناسب نیاز شما باشند البته قبل خرید بهتر است که با مشاوران این حوزه به طور کامل صحبت کنید تا راهنمایی ها و نکات فنی مورد نیاز به شما منتقل شود.

برخی از دستگاهای cnc پانچ دست دوم و کارکرده هنگام فروش آماده به کار هستند و نیاز به هیچ گونه تعمیر خاصی ندارند مگر اندکی سرویس جزئی اما برخی دیگر از دستگاه های دست دوم از کار افتاده می باشند هر چند شاید از نظر قیمت مناسب به نظر برسند اما بهتر است ابتدا بررسی کنید ایا امکان تعمیر دستگاه وجود دارد و یا پس از تعمیر نیازهای شما را به طور کامل رفع می کنند یا خیر.

با استفاده از دستگاه های سی ان سی cnc پانچ می توان انواع سوراخ های گرد، مربع و مستطیل و … را بر روی ورق های فلزی پیاده سازی کرد و ضخامت این ورق بستگی به نوع دستگاه و قدرت آن دارد برای مثال در برخی از ماشین آلات سی ان سی پانچ این ضخامت 3 میلی متر است و در برخی 30 میلی متر!

ماشین آلات cnc پانچ این قابلیت و توانایی را دارند که پیش از خم کاری ورق ها هر الگویی که مورد نظر صنعتگران است را بر روی این ورق ها پیاده سازی کنند این عملیات با استفاده از ابزارهای که به صورت سمبه و ماتریس می باشند اجرا می شود.

شما نیز می توانید از طریق مشاوره و مکاتبه با بخش فروش دستگاه پانچ cnc سی ان سی کارکرده در بازار صنعت آرنیوس بهترین ها را خرید کنید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه پانچ cnc

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو