فروش دستگاه خم کن هیدرولیک لوله پروفیل
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

فروش دستگاه خم کن هیدرولیک لوله پروفیل

فروش دستگاه خم کن هیدرولیک لوله پروفیل: دستگاه های خم کن هیدرولیک جهت خمکاری قطعاتی فلزی مختلفی استفاده می شود و می توان گفت این دستگاه بسیار کاربردی است.

این دستگاه ها در مدل ساده و دستی، NC  و CNC در بازار موجود می باشند. هر کدام از این دستگاه ها دارای یکسری خصوصیات منحصر به فردی هستند که باعث تفکیک آن ها از یکدیگر شده ولی در حالت کلی هر یک از دستگاه های خم کن هیدرولیک لوله و پروفیل می توانند دارای امکانات زیر باشند:

به منظور جلوگیری از حرکت لوله در حین خم کاری باید کلگی دستگاه خم کن دارای کلمپ لوله باشد تا بتواند لوله را در حین خم کاری ثابت نگه دارد.
طراحی کلگی دستگاه باید به گونه ای باشد که اجرای پروسه با دقت کامل انجام شود.
در دستگاه هایی که از کنترلر NC و CNC بهره مند هستند به راحتی می توان انواع زاویه های خم را که نیاز است در طول یک لوله و یا پروفیل اجرا شود را تعیین کرده و به دستگاه داد.
در این دستگاه ها به واسطه استفاده از صفحه نمایشگر لمسی می توان به راحتی بسیاری از پارامترها را به سیستم کنترلر داد و بر نحوه اجرای پروسه خم کاری نیز می توان نظارت کامل داشت.
در بسیاری از سیستم های امروزی می توان قابلیت های جدیدتری را در دستگاه مشاهده کرد از جمله سیستم خنک کننده و سیستم روغن کاری خودکار
همچنین طراحی دستگاه باید به گونه ای باشد که در قطعه کار خمیدگی و چروکیدگی دیده نشود.

پارامترهای ذکر شده در این قسمت بخشی از امکانات دستگاه های خم کن است و کیفیت و کمیت هریک در دستگاه های مختلف می تواند متفاوت باشد.

فروش دستگاه خم کن هیدرولیک لوله پروفیل در برندهای مختلف بخشی از خدمات ما در بازار صنعت آرنیوس است که جهت برخورداری از یک انتخاب مطمئن می توانید با ما همراه شوید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه خم کن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو