فروش تجهیزات و قطعات دستگاه وایرکات
خرید فروش دستگاه وایرکات

فروش تجهیزات و قطعات دستگاه وایرکات

فروش تجهیزات و قطعات دستگاه وایرکات: برندهای مختلفی از قطعات این دستگاه در بازار مشاهده می شود چنانچه نیازمند تجهیزات دستگاه وایرکات هستید با ما همراه شوید.

اجزای به کار رفته در دستگاه وایرکات سی ان سی را می توان به 4 بخش اصلی بدین شرح تقسیم بندی کرد:
الکترود یا سیم برش: در دستگاه برش وایرکات به منظور برش از نیروی مکانیکی برای برش استفاده نمی شود بلکه تمام فرایند برش به واسطه الکترود دستگاه صورت می گیرد. الکترود به کار رفته در دستگاه وایرکات یک سیم است که به دور قرقره ای پیچیده شده است و معمولا از جنس برنج می باشد که بر روی آن روکشی از یک فلز خاص قرار گرفته است و با ایجاد تخلیه الکتریکی بین الکترود و قطعه کار فرایند برش انجام می شود.
قطعه کار: هر دستگاه یک ابعاد خاصی دارد و با توجه به این ابعاد قطعه کارهای خاصی را می توان برای برش کاری انتخاب نمود.
سیال دی الکتریک: سیال به کار رفته در دستگاه وایرکات نقش مهمی در فرایند برش کاری دارد، از آن جا که به واسطه ایجاد تخلیه الکتریکی سطح قطعه بسیار داغ می شود از این سیال جهت خنک سازی محل برش استفاده می شود، علاوه بر خنک کاری از سیال مورد نظر جهت تمیز کردن سطح قطعه کار و به عنوان شستشو دهنده استفاده می شود.
منبع تامین جریان: این منبع جریان وظیفه تولید پالس هایی با فرکانس بالا بین قطعه کار و الکترود بر عهده دارد.

این موارد برخی از اجزای به کار رفته در دستگاه وایرکات می باشند که لازم است همواره یا سرویس دوره ای شوند و یا نسبت به انتخاب آن ها دقت کافی داشته باشیم.

بازار صنعت آرنیوس مرکز خرید فروش تجهیزات و قطعات دستگاه وایرکات با مناسب ترین برند و کیفیت است، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه وایرکات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو