فروش اینترنتی انواع پیچ بال اسکرو Ball Screw
خرید فروش تجهیزات cnc

فروش اینترنتی انواع پیچ بال اسکرو Ball Screw

فروش اینترنتی انواع پیچ بال اسکرو Ball Screw: پیچ بال اسکرو یکی از قطعات یدکی بسیار پر اهمیت است که لازم است از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا بتواند بالاترین کارایی را برای دستگاه داشته باشد.

از طرفی برندهای مختلفی از این سیستم در بازار است که باید با دقت و اطمینان بالایی اقدام به خرید کنید از همین رو در این مرکز سعی شده مناسب ترین محصولات را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانیم بهترین راهکار را در اختیار شما قرار دهیم.

پیچ بال اسکرو Ball Screw

اما بال اسکرو چیست؟ بال اسکرو در واقع یک سیستم پیچ تغذیه با بازده ای بالا و به صورت ساچمه ای است که در هنگام عملکرد می تواند یک حرکت چرخشی را بین محور پیچ و مهره ایجاد کند. نمونه ای دیگر از سیستم های حرکتی سیستم پیچ لغزشی است که بال اسکرو در مقایسه با این سیستم دارای گشتاوری در حد یک سوم و یا کمتر می باشد که این مسئله باعث می شود که در گشتاور موتور صرفه جویی قابل ملاحضه ای ایجاد شود و می تواند در دراز مدت اثرات مفید و مناسبی را ایجاد کند.

در مرکز فروش اینترنتی انواع پیچ بال اسکرو Ball Screw  ما نمونه های متنوعی از بال اسکرو را به شما معرفی می کنیم که به همراه اطلاعات فنی موجود می تواند شما را در مسیر تعمیر دستگاه و یا به روز آوری دستگاه به نحو احسن یاری کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو