فروش انواع دستگاه cnc نورد 4 غلطک
خرید فروش نورد رول کن

فروش انواع دستگاه cnc نورد 4 غلطک

فروش انواع دستگاه cnc نورد 4 غلطک: دستگاه های نورد که به صورت 4 غلطکه هستند به گونه ای طراحی شده اند که امکان شکل دهی قطعات را در با بالاترین کیفیت و بازده ای دارند و به دلیل برخورداری از سیستم کنترل هوشمند می تواند عملیات را با بالاترین کیفیت انجام دهند.

نمونه های مختلفی از دستگاه های نورد cnc 4 غلطک در بازار هستند که هر یک قابلیت خاصی را دارد برای مثال برخی از این دستگاه های نورد توانایی نورد و شکل دهی ورق هایی از ضخامت 2 تا 200 میلی متر و عرضی بین 500 تا 12000 میلی متر را دارا هستند، بدنه این دستگاه ها باید از استیلی ساخته شده باشد که کمتر تنش را ایجاد کند برای مثال می تواند از استیلی با جنس ST52 باشند.

از دیگر مواردی که باید در ساخت این تجهیزات مد نظر قرار داد لوازم و قطعات فنی به کار رفته در این ماشین آلات است که برندهای اروپایی از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار هستند. از دیگر ویژگی هایی که می توان برای این ماشین آلات برشمرد نوع سیستم کنترلی این دستگاه ها است که می تواند به صورت NC و یا CNC باشد که این مورد قابلیت مانور بالایی را برای دستگاه ایجاد می کند.

دستگاه cnc نورد 4 غلطک

غلطک های جانبی که برای دستگاه استفاده شده است معمولا به عنوان بازوهای جانبی دستگاه هستند و برای این منظور طراحی شده اند که باعث ایجاد دقت بیشتر دستگاه در زمان انجام عملیات نورد کاری می شوند. علاوه بر این موارد قدرت مناسبی که دستگاه cnc نورد 4 غلطک ایجاد می کند باعث می شود که عملیات شکل دهی و نورد کاری با کیفیت بسیار بالایی صورت گیرد و همچنین شاهد این خواهیم بود که مشکل سر صافی به کمترین میزان خود میرسد.

بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش انواع دستگاه cnc نورد 4 غلطک با برندهای مطرح که شما می توانید نیازهای خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو