فروش ابزار گیر و کلت اسپیندل موتور
خرید فروش اسپیندل موتور

فروش ابزار گیر و کلت اسپیندل موتور

فروش ابزارگیر و کولت اسپیندل موتور: در صورتی که تصمیم به خرید ابزارگیر یا کولت را دارید می توانید از محصولات ارائه شده توسط ما بازدید کنید تا بدین ترتیب دید شما در زمینه خرید این تجهیز کاملا باز شود.

در بسیاری از دستگاه های سی ان سی تراش، سه نظام به عنوان یکی از پرکاربرد ترین قطعه استاندارد جهت نگهداری قطعه محسوب می شود و لازم به ذکر است که سه نظام ها برای رنج وسیعی از تراش کاری ها می تواند مورد استفاده قرار بگیرد اما با این وجود برای همه کاربردها نمی توان از آن استفاده نمود که در این مواقع لازم است از ابزار دیگری تحت عنوان کولت استفاده نمود که یک قطعه بسیار مناسب جهت جایگزینی سه نظام است.

کولت همچنین از یک نیروی مکانیکی به منظور نگهداشتن قطعه کار در طی فرایند تراشکاری استفاده می کند، نکته ای که در مورد کولت ها لازم است در نظر گرفت این است که کولت ها امکان نگهداشتن قطعه کارهای با ابعاد گوناگون را ندارند و همچنین دامنه اندازه قطعه کار در مورد کولت ها در مقایسه با سه نظام محدودیت دارد، اما با این حال کولت ها دارای مزیت هایی هستند از جمله سرعت مناسب، دقت و بهره وری بالاتر نسبت به سه نظام که در بسیاری از کاربرده می تواند بسیار مهم و حیاتی باشد.

ابزارگیر و کولت اسپیندل موتور

در زمینه انتخاب نگهدارنده جهت گرفت قطعه کار فاکتورهای بسیار مختلفی دخالت دارند که باید ان ها را در نظر گرفت از جمله:
1. ظرفیت بار اسپیندل
2. سرعت اسپیندل

بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش ابزارگیر و کولت اسپیندل موتور که جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما مکاتبه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو