دستگاه صنعتی برش لیزر پلکسی گلاس ایرانی
خرید فروش دستگاه cnc حکاکی لیزر

دستگاه صنعتی برش لیزر پلکسی گلاس ایرانی

دستگاه صنعتی برش لیزر پلکسی گلاس ایرانی : انواع مختلفی از دستگاه و ماشین های برش cnc لیزر پلکسی گلاس در بازار مشاهده می شوند که دستگاه های ایرانی نمونه ی موفق این ماشین ها می باشند، برخی از این ماشین ها از نظر کیفیت قابل مقایسه و همچنین قابل رقابت با مدل های خارجی هستند.

پلکسی گلاس از به دلیل زیبایی، مقاومت مناسب، تنوع در رنگ و همچنین شفافیت مناسب مورد توجه بسیاری از صنایع مختلف قرار گرفته و در بسیاری از حوزه ها مورد استفاده قرار می گیرد اما جهت استفاده از این ماده و پیاده کردن بسیاری از طرح ها بر روی آن نیاز به دستگاهی است که بتواند بسیاری از ایده های فکری را بر روی آن پیاده سازی کرد، طرح ها و برش هایی بسیار ظریف و دقیق!

دستگاه برش و حکاکی لیزر از جمله ماشین آلاتی است که با استفاده از آن می توان بسیاری از طرح ها و نقش های ظریف را پیاده سازی و اجرا کرد، یکی از مزایای این دستگاه این است که کار انجام شده با این دستگاه از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و همچنین لبه های کار بدون زدگی و خوردگی خواهد بود.

این نکته را لازم است که یاداور شیم و آن این که با دستگاه cnc لیزر پلکسی گلاس می توان بر روی سایر مواد از قبیل چوب، پلاستیک، پارچه و … برش کاری و حکاکی نیز انجام داد.

طراحی و ساخت دستگاه برش و حکاکی لیزر

بازار صنعت ایران-آرنیوس یکی از ارائه دهندگان خدمات خرید و فروش دستگاه صنعتی برش لیزر پلکسی گلاس ایرانی می باشد و با تکیه بر سوابق طولانی و بهره مندی از کارشناسان خبره همواره بهترین و کارامد ترین نظرات کارشناسانه را به خریداران و فروشندگان ارائه داده است! شما نیز در صورتی که تصمیم به خرید و یا فروش دارید می توانید با ما تماس بگیرید و یا نیاز ها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید تا توسط همگان دیده شوید.

طراحی و ساخت دستگاه برش و حکاکی لیزر
طراحی و ساخت دستگاه برش و حکاکی لیزر

امروزه مزایای استفاده از تکنولوژی برش لیزری بر کسی پوشیده نیست. انواع دستگاه های حکاکی و برش لیزر در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. دستگاه cnc لیزر پلکسی گلاس یکی از انواع پر کاربرد این دستگاه ها به شمار می رود. این دستگاه در برندهای مختلف در بازار وجود دارد و یکی از انواع آن، دستگاه لیزر پلکسی گلاس ایرانی است.

پلکسی گلاس ماده‌ای شفاف با مقاومت زیاد است که به پلاستیک و شیشه شباهت دارد، ولی بسیار مقاوم تر از شیشه است. احتمالا اسامی دیگر این ماده را تحت عنوان اکریلیک، طلق، پلکسی، فلکسی و… شنیده اید. همچنین پلکسی گلاس در انواع رنگی، مانند مات، شفاف سفید، فسفری و مشکی و … یافت می شود. این ماده دارای ابعاد و ضخامت گوناگونی می باشد. شکل پذیری پلکسی گلاس یکی از دلایل کاربرد گسترده آن است. همچنین با وجود وزن کم، مقاومت این ماده زیاد است. پلکسی گلاس از استحکام بالا و شفافیت خوب و مقاومت در برابر سرما و گرما نیز برخوردار است و همین مزایا آن را به ماده ای پرکاربرد تبدیل کرده است.

موارد کاربرد cnc برش لیزر پلکسی گلاس

دستگاه صنعتی برش لیزر پلکسی گلاس ایرانی برای برش و حکاکی بر روی پلکسی گلاس در ساخت انواع تندیس، ماکت، تابلو، علائم فروشگاه ها، انواع هدایای تبلیغاتی و …کاربرد گسترده ای دارد.

مزایای برش پلکسی با لیزر

استفاده از دستگاه صنعتی برش لیزر پلکسی گلاس دارای مزایای زیادی نسبت به سایر روش‌ها می باشد، با استفاده از این دستگاه می توان برش و حکاکی انواع نقش‌های پیچیده و سخت را انجام داد. علاوه بر این استفاده از این دستگاه دارای سرعت و دقت بیشتری نسبت به روش های سنتی است و راندمان کار را بالا می برد. همچنین به دلیل ایجاد برش های صاف و صیقلی، باعث صرفه‌جویی در هزینه ها و مواد مصرفی می شود.

انواع پلکسی گلاس قابل استفاده برای برش و حکاکی

انواع پلکسی گلاس موجود در بازار که می توان از آن برای کار با  دستگاه سی ان سی لیزر پلکسی گلاس ایرانی، استفاده کرد شامل  پلکسی گلاس رنگی، پلکسی گلاس ترانسپارنت فسفری، پلکسی گلاس ترانسپارنت معمولی، پلکسی گلاس آینه ای، پلکسی گلاس مات و پلکسی گلاس شفاف می باشد.

پلکس گلاس های رنگی دارای بیشترین کاربرد هستند. این نوع از پلکسی قابلیت عبور دادن نور را دارد، اما آن طرف طلق دیده نمی‌شود. پلکسی گلاس فسفری دارای جلوه بیشتری است، اما کاربرد آن کمتر از سایر انواع پلکسی گلاس است. پلکسی گلاس ترانسپارنت معمولی بیشتر در فضاهای نورگیر کاربرد دارند. پلکسی آینه ای از جیوه و پلکسی شفاف ساخته شده است و در تزئینات ساختمان کار برد دارد. همان طور که از نام پلکسی گلاس مات می توان فهمید، این ماده نور را بازتاب نمی دهد. پلکسی گلاس های شفاف نیز می توانند در بعضی موارد جایگزین خوبی برای شیشه باشند.

بازار صنعت آرنیوس یکی از ارائه دهندگان انواع دستگاه صنعتی برش لیزر پلکسی گلاس ایرانی می باشد و چنان چه قصد خرید یا فروش این دستگاه های پر کاربرد حکاکی و برش لیزری را دارید، می توانید با در تماس باشید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو