خرید فروش ماشین فرز cnc 4 محور
خرید فروش دستگاه cnc فرز

خرید فروش ماشین فرز cnc 4 محور

خرید فروش ماشین فرز cnc 4 محور : بازار صنعت ایران به عنوان مرکز خدمات خرید و فروش انواع ماشین های فرز CNC 4 محور در ایران می باشد. شما نیز چنانچه قصد خرید و فروش دارید با ما همراه باشید.

در حالت کلی ماشین و دستگاه های فرز CNC دارای سه محور X , Y , Z  هستند . اما برخی ماشین ها وجود دارند که تعداد محور های آن ها بیش از 3 محور است، این ماشین ها، ماشین های فرز CNC خاص می باشند که در موارد و کاربرد های خاص و پیچیده مورد استفاده قرار می گیرند.

این پارامتر یعنی تعداد محورها یکی از پارامترهای تاثیر گذار بر روی قیمت دستگاه است و هنگام خرید باید این مورد را نیز در نظر بگیریم چرا که ممکن است کاره ما دارای آنچنان پیچیدگی زیادی نباشد و با همین سه محور نیز بتوان کار را به راحتی انجام و تحویل داد لذا نیازی به خرید دستگاه 4 محور و پرداخت هزینه بیشتر نیست ، اما در برخی مواقع نوع کار ما به شکلی است که حتما باید دستگاه دارای 4 محور باشد و کار دارای پیچیدگی هایی است و جهت پیاده سازی آن امکان استفاده از دستگاه 3 محور نیست که برای این گونه سفارشات حتما نیاز به خرید دستگاه 4 محور است.

در هنگام خرید به نحوه قرار گرفتن محور ها دقت کنید به خصوص ماشین هایی که دارای محور چهارم ( ماشین ها و دستگاه های فرز CNC 4 محور ) و پنجم هستند، و باید به این نکته دقت کنیم که از کدام محور قصد داریم به عنوان محور اضافه استفاده کنیم و کدام محور بر روی کدام محور قرار گرفته باشد.

انواع ماشین و دستگاه های فرز CNC 4 محور در بازار خرید و فروش می شوند که هر کدام یکسری ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند که لازم است سراغ دستگاهی برویم که اکثر نیازهای ما را براورده کند.

شما نیز چنانچه قصد خرید و یا فروش دستگاه ماشین فرز CNC 4 محور را دارید می توانید با ما در ارتباط باشید

| خرید فروش ماشین فرز cnc 4 محور |

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو