خرید فروش دستگاه cnc سنگ زنی قطعات کروی
خرید فروش دستگاه سنگ زنی

خرید فروش دستگاه cnc سنگ زنی قطعات کروی

خرید فروش دستگاه cnc سنگ زنی قطعات کروی: با استفاده از این دستگاه  به راحتی می توان اشکال مختلف را سنگ زنی کرد، انواع این دستگاه ها را از ما درخواست کنید.

فناوری و تکنولوژی سنگ زنی به عنوان یکی از روش های اساسی و مورد نیاز در صنعت ماشین کاری به حساب می آید، این فرایند یک پروسه پرداخت نهایی است و اجرای آن باعث بهبود کیفیت قطعه کار مورد نظر و همچنین بهبود خواص مکانیکی سطوح مواد سخت می گردد. همچنین در پروسه سنگ زنی طی انجام فرایند لایه برداری از روی قطعات کروی و تخت، یک تلرانس بسیار دقیق و بسته از قطعه کار مورد نظر می توان به دست آورد.

ماشین آلاتی که از سیستم های cnc بهره مند هستند توانایی های بالایی را در اختیار کاربران قرار می دهند و اپراتور می تواند به راحتی از طریق نرم افزار مخصوص اقدام به کنترل دستگاه و برنامه ریزی آن کند و سپس دستگاه به طور خودکار اقدام به اجرای فرایند مورد نظر می کند. دستگاه های سی ان سی cnc سنگ زنی نیز نمونه ای از این ماشین آلات می باشند که با کیفیت بالایی پروسه سنگ زنی را به اتمام می رسانند.

پروسه سنگ زنی در حالت ساده بدین صورت است بر روی قطعه کار مورد نظر را با استفاده از یک ماده ساینده سایش می دهند، این ماده ساینده می تواند از جنس های مختلفی باشد بدین ترتیب یک تکه و یا یک لایه بسیار نازک از سطح مورد نظر را بر می دارند. موادی که جهت انجام سایش مورد استفاده قرار می گیرند به طور معمول بر روی یک ابزار با هندسه مشخصی نسب می شوند.

خرید فروش دستگاه cnc سنگ زنی قطعات کروی نیازمند دقت و توجه بالایی است تا دستگاه خریداری شده از حداکثر اطمینان مورد نظر برخوردار باشد، شما نیز می توانید با ما تماس بگیرید و یا می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه سنگ زنی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو