خرید فروش انواع هد لیزر برش
خرید فروش تجهیزات cnc

خرید فروش انواع هد لیزر برش

خرید فروش انواع هد لیزر برش: از جمله قطعات یدکی مورد استفاده در ماشین آلات لیزر حکاکی، هد دستگاه برش می باشد، که آن را می توان بدین صورت معرفی کرد، هد دستگاه لیزر قطعه ای است که از آن جهت قرار گرفتن تجهیزات لنز لیزر، آینه لیزر و شلنگ هوای لیزر استفاده می شود و مکان قرار گیر هد لیزر بر روی محور X می باشد و در جهت های مختلف می تواند حرکت داشته باشد.

استفاده از هد لیزر برش در هر دستگاه لیزر بسیار ضروری است اما تعداد این هد ها بر حسب نوع دستگاه مورد استفاده می تواند متغییر باشد برای مثال برخی از این دستگاه ها دارای 2 هد هستند و در واقع این دستگاه های لیزر همان دستگاه لیزر حکاکی برش استاندارد می باشند اما با این تفاوت که در این نمونه از ماشین آلات لیزر از دو عدد تیوب لیزر، دو عدد منبع تغذیه یا (  های ولتاژ – Hight voltag  ) و از دو سری سیستم هدایت کننده نور لیزر استفاده شده است.

هد لیزر برش

شیوه عملکرد این نوع از ماشین آلات لیزر برش بدین صورت است که خروجی یکی از تیوب لیزرها از یک سوی میزکار ( سمت راست ) و خروجی تیوب لیزر دیگر از سوی دیگر میز کار ( سمت چپ ) نور را به سمت نازل هدایت می کنند.

با استفاده کلید های قرار گرفته بر روی دستگاه لیزر برش می توان تعیین کرد که یکی از تیوب ها فعال باشد و همچنین معمولا در طراحی این نوع ماشین آلات لیزر برش این قابلیت قرار داده شده است که بتوان فاصله بین نازل را تغییر داد و طبق برنامه خاص فاصله بین نازل ها را مشخص نمود.

بازار صنعت آرنیوس مرکز خرید فروش انواع هد لیزر برش می باشد. جهت خرید فروش انواع هد لیزر برش می توانید با ما در ارتباط باشید تا بدین ترتیب قطعات یدکی اصل را به شما عرضه کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو