خرید دستگاه صنعتی cnc برش لیزر co2
خرید فروش دستگاه cnc حکاکی لیزر

خرید دستگاه صنعتی cnc برش لیزر co2

خرید دستگاه cnc برش لیزر co2 : دستگاه های سی ان سی برش لیزر CO2 / قیمت فروش / این دستگاه ها در طرح ها و انواع مختلفی در بازار موجود هستند که در هنگام خرید باید به برخی نکات توجه نمود.

با استفاده از دستگاه cnc برش لیزر co2 می توان عملیات برش و حکاکی را بر روی قطعه کار های غیر فلزی اجرا کرد. موادی از قبیل: چوب، سنگ، شیشه، چرم، پارچه و … . به علت استفاده گاز CO2 در تیوپ شیشه ای لیزر نام این دستگاه را دستگاه برش لیزر co2 نام گذاری کرده اند. البته قابل ذکر است که لیزر co2 با نام دستگاه برش و حکاکی بین عموم رواج یافته است.

یکی از مزیت های دستگاه برش و حکاکی لیزر این است که دامنه استفاده از آن بسیار گسترده می باشد و در بسیاری از صنایع از آن می توان بهره برد و اقدام به خود اشتغالی کرد از همین روست که این دستگاه مورد استقبال بسیار زیادی قرار گرفته و با به کار بردن آن در حوزه های مختلف می توان به درامد خوبی دست یافت.

در هنگام خرید دستگاه صنعتی cnc برش لیزر co2 نباید تنها قیمت دستگاه را ملاک خرید قرار داد بلکه علاوه بر قیمت باید کیفیت آن را در وحله اول در نظر بگیریم تا انتخاب ما یک انتخاب مطمئن باشد.

بازار صنعت ایران – آرنیوس به عنوان یکی از پیشگامان عرصه صنعت ایران توانسته است با ارائه نظرات کارشناسانه خود در زمینه های ساخت، تولید و عرضه ماشین های صنعتی cnc برش لیزر co2 قدم های سازنده ای در این عرصه بردارد . شما نیز چنانچه تصمیم به خرید و یا فروش دستگاه برش لیزر co2 دارید می توانید با ما تماس بگیرید و از راهنمایی های کارشناسان ما بهره مند شوید و همچنین می توانید نیاز ها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید تا توسط همگان دیده شوید.

cnc برش لیزر حکاکی

همان طور که می دانید، امروزه برش با لیزر به دلیل دارا بودن مزایای بیشمار، جایگزین روش های سنتی شده است. دستگاه برش و حکاکی لیزر قادر است با استفاده از اشعه لیزر، متریال مختلف را با دقت بسیار بالا برش زده یا انواع طرح را بر روی اجسام حکاکی کند.

انواع گوناگونی از دستگاه های برش لیزری در بازار وجود دارد و هر کدام با توجه به نوع لیزر به کار رفته در آن متفاوت است. اینکه چه نوع لیزری در دستگاه استفاده شود، به ضخامت ماده مورد برش نیز بستگی دارد. اگر دستگاه برای کاربردهای حرفه ای نظیر برش مواد پلاستیکی یا فلزی، مورد استفاده قرار بگیرد، نیاز به دستگاه با قدرت زیاد داریم.

در مقابل، برای مورد برش قرار دادن موادی که ضخامت کمتری دارند مثل مقوا، کاغذ و…، لیزر های ضعیف تر کارآمد خواهند بود. در ادامه مطلب به یکی از انواع پرکاربرد این دستگاه ها یعنی دستگاه صنعتی cnc برش لیزر co2 می پردازیم.

دستگاه های برش و حکاکی لیزر از نظر کاربرد شامل دو نوع دستگاه های برش و حکاکی غیر فلزات و دستگاه های برش و حکاکی فلزات می شوند، این دسته بندی دارای چند زیر گروه است:

  • دستگاه برش و حکاکی لیزر کریستالی   
  • دستگاه برش و حکاکی لیزر فایبر
  • دستگاه برش و حکاکی لیزر co2 که لیزر گازی نیز نامیده می شود.

دستگاه cnc برش لیزر co2 چیست؟

دستگاه cnc برش لیزر co2، از جمله کاربردی ترین دستگاه ها در زمینه برش غیر فلزات به شمار می آید. این دستگاه قادر است انواع متریال غیر فلزی نظیر چوب، شیشه، سرامیک، سنگ و … مورد برش قرار دهد.

در واقع دستگاه cnc برش لیزر co2، یک دستگاه حکاکی و برش لیزری گازی است که در آن دی اکسید کربن به عنوان اصلی ترین ماده استفاده می کند. در این دستگاه دی اکسید کربن، نیتروژن، هلیم، هیدروژن و زنون لوله تخلیه را پر کرده اند.

مزایای خرید این مدل لیزر

  • در این دستگاه ها لیزر به کار رفته از قدرت نفوذ خوبی برای برش و حکاکی، برخوردار است.
  • نوع لیزر گازی کارایی خوبی دارد.
  • دستگاه cnc برش لیزر co2 از نظر اقتصادی به صرفه است و جزو دستگاه های قیمت مناسب محسوب می شود.
  • این دستگاه ها توان برش بسیاری از مواد نظیر چرم، فوم، شیشه، پلاستیک، چوب، اکلریک و… را دارند.

توجه داشته باشید که این دستگاه ها بیشتر در برش متریال غیر فلزی کاربرد دارند، در صورتی که قدرت لیزر به کار رفته بسیار زیاد باشد، می تواند فلزات را نیز برش دهد، اما در این کار، دارای دقت زیادی نیست و نمی تواند برش موارد ضخیم فلزی را انجام دهد.

با توجه به مزیت های ذکر شده و کاربردهای بیشمار دستگاه cnc لیزر co2، شما نیز می توانید با خرید این نوع دستگاه ها، از یک کسب و کار پر رونق برخوردار شده و به درآمد خوبی برسید. با توجه به حساسیت های خرید دستگاه صنعتی cnc برش لیزر co2، با کارشناسان برجسته بازار صنعت آرنیوس تماس بگیرید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو