خرید فروش اره دورکن و پانل بر

خرید دستگاه سی ان سی اره پانل بر

خرید دستگاه سی ان سی اره پانل بر: جهت توسعه حرفه ی خود در صنعت چوب و ام دی اف می توانید با خرید دستگاه سی ان سی پانل بر استوارتر و سریع تر در این راه قدم بردارید.

دستگاه سی ان سی پانل بر از جمله ماشین آلات جدید در صنعت چوب و ام دی اف به شمار می آیند که با قابلیت های منحصر به فرد خود توانسته اند حرکت و خیزش بسیاری عالی را در صنعت ام دی اف mdf ایجاد کنند و همچنین اپراتوری و کار با دستگاه را آسان تر و سرعت اجرای کار را افزایش و دقت در کار و کاهش میزان ضایعات را بهبود دهند.

برخی از خصوصیات دستگاه سی ان سی پانل بر به شرح زیر است:
برخورداری از صفحه گرافیکی و لمسی با قابلیت نمایش گرافیکی مراحل برش، قطعات برش خورده، قطعات در حال برش، قطعات برش نخورده، نمایش مشخصات دقیق و کامل هر قطعه زمانی که فرایند برش به انتها می رسد.
صفحه نمایشگر لمسی جهت تنظیم پارامترها.
امکان نمایش انیمیشن حرکت ورق ها و نحوه برش خوردن آن.
نرم افزار به کار برده شده در دستگاه سی ان سی پنل بر این امکان را به اپراتور می دهد که چیدمان های مختلف برش برای ورق ها را تنظیم کند تا حداقل میزان پرت و ضایعات را داشته باشیم.
این ماشین آلات این امکان را به ما می دهند که پیش از شروع کار از قطعات و الگوهای چیدمان برش پرینت تهیه کنیم و آن را در اختیار مشتری و یا کارفرما و یا مدیر بخش قرار دهیم.
جهت جلوگیری و آسیب به قطعه کار این دستگاه ها دارای گیره پنوماتیکی با مدار محافظ می باشند.
و در پایان کار مشخصات هر قطعه را پس از اتمام برش بر روی صفحه نمایشگر می توان مشاهده کرد.

این موارد بخشی کوچکی از ویژگی های دستگاه سی ان سی پانل بر هستند. به واسطه مکاتبه با بازار صنعت آرنیوس به عنوان مرکز خرید دستگاه سی ان سی اره پانل بر بهترین ها را به شما معرفی خواهد شد و یا می توانید خدمات و نیازهای خود در این سامانه ثبت کنید.

مطالعه کنید:
اره پانل بر
کاربرد اره پانل بر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو