خدمات تعمیر دستگاه پرس برک سی ان سی cnc
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

خدمات تعمیر دستگاه پرس برک سی ان سی cnc

خدمات تعمیر دستگاه پرس برک سی ان سی cnc: دستگاه های پرس برک از جمله ماشین آلات حساس در صنعت هستند که تعمیرات آن نیز باید توسط افراد متخصص صورت گیرد.

لازمه تعمیر دستگاه پرس برک سی ان سی cnc توسط افراد تعمیرکار این است که این افراد به طور کامل به تمام قسمت ها و تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی و هیدرولیکی این ماشین آلات تسلط داشته باشند.

برخی از پارامتر ها و تجهیزات به کار رفته در دستگاه های پرس برک سی ان سی cnc بدین شرح است:

در دستگاه های پرس برک cnc دو جک در دو طرف دستگاه وجود دارد و باعث می شود که در هنگام اجرای پروسه خم کاری میزان فشار و نیروی وارد شده به ورق ها از طرفین  بیشتر از نیروی وارد شده به وسط ورق باشد و این موجب می شود که ورق در قسمت میانی دچار انحنا و خمیدگی به سمت بالا شود به این حالت رخ داده در اصطلاح گرده ماهی گفته می شود. به منظور بر طرف کردن این حالت از مکانیزم Crowning استفاده می شود. این مکانیزم هم در دستگاه های پرس برک سی ان سی نصب می شود و هم در دستگاه های پرس برک معمولی و دستی.

در مکانیزم Crowning ماتریس را به قطعات کوچکتری تقسیم می کنند به طوری که توانایی حرکت به سمت بالا و پایین را پیدا می کند و بدین ترتیب نیازی هم به استفاده از لاتون نیست.

نرم افزارهای متفاوتی برای کنترل سیستم دستگاه پرس برک مورد استفاده قرار می گیرد، یکی از این نرم افزار ها با نام نرم افزار Delem است، شرکت Delem یکی از شرکت های هلندی است که به طور تخصصی در زمینه ارائه نرم افزار های کنترلی دستگاه های پرس برک سی ان سی cnc فعالیت می کند.

متفاوت ترین خدمات تعمیر دستگاه پرس برک سی ان سی CNC در بازار صنعت آرنیوس می توانید بدست آورید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه خم کن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو