ماشین افزار آذربایجان

شرکت ماشین افزار آذربایجان به عنوان یکی از ارائه دهندگان خدمات فروش ماشین آلات cnc است و در رنج وسیعی از ماشین آلات در حال فعالیت می باشد. جهت تولید ماشین آلات با بالاترین کیفیت، در خطوط تولید ماشین آلات از دقیق ترین و معروف ترین ماشین آلات روز دنیا همچون فرز سنتر کارخانه SIP سوئیس، سنگ کارخانه kellenberger سوئیس ، سنگ دروازه ای Favertto ایتالیا، ماشین سنتر افقی Starraghechert آلمان و فرز دروازه ای Zayer اسپانیا استفاده می شود.

کلیه ماشین آلات تولید شده در واحد ریخته گری دقیق ریخته گری شده و توسط کوره القایی تنش گیری شده و توسط ماشین آلات آبکاری ایندکشن تحت عملیات آبکاری قرار می گیرند.

واحد کنترل کیفی برای تست دقیق کلیه قطعات تولیدی مجهز به دقیق ترین ماشین آلات اندازه گیری روز جهان اعم از دستگاه تست تعامد توسط لیزر Renishaw انگلستان، دستگاه تست بالانس Schenk آلمان، دستگاه تست Roundness ساخت Mahr آلمان، دستگاه های C.M.M آمریکا و ... می باشد.

( این موارد برخی از پارامترهایی است که باعث شده کیفیت محصولات شرکت ماشین افزار آذرباییجان بسیار عالی باشد )

این همچنین نمایندگی انحصاری کمپانی NEWAY در ایران می باشد. کمپانی NEWAY CNC EQUIPMENT در شهر سوجو در کشور چین واقع شده است. این کمپانی با سرمایه گذاری مالی بالغ بر 150 میلیون دلار در زمینه ساخت ماشین آلات CNC و با زیربنای 200000 متر مکعب، خود را به یکی از قطب های تولید کننده ماشین آلات CNC تبدیل کرده است. بالغ بر 100 نفر مهندس در زمینه تحقیق و بررسی فعالیت می کنند و پیش بینی می شود که این تعداد در 5 سال آینده به 300 نفر برسند. طراحی ماشین آلات NEWAY به وسیله مراکز تحقیق و توسعه (NEWAY CNC Eueope) در کشور آلمان و (NEWAY CNC America) واقع در کشور آمریکا که مرکز توسعه و تحقیق NEWAY است صورت می گیرد.

آدرس کارخانه
تبریز- جاده آذر شهر به طرف تبریز - 200 متر مانده به شهرک صنعتی شهید رجایی

تلفکس: 3923 3421-041

دفتر تهران:
تهران- بزرگراه اشرفی اصفهانی - خیابان ناطق نوری - پلاک 6 - واحد 4.
تلفن:44480483-021