شرکت آرین صنعت حک

شرکت آرین صنعت حک با برخورداری از متخصصین و مهندسین با تجربه در رشته های مختلف فنی و مهندسی در جهت ساخت و طراحی دستگاه های حکاکی تاسیس گردید. اولین دستگاه حکاکی ساخته شده در ایران مربوط به سال 1380 می باشد که مدیریت این شرکت افتخار حضور در آن را داشته است و اکنون به واسطه چند دهه تجربه و فعالیت در این حوزه، شرکت آرین صنعت حک توانسته است در زمره برترین تولید کنندگان و عرضه کنندگان ماشین آلات حکاکی قرار بگیرد.

ماشین آلات عرضه شده از سوی این شرکت همگام با تکنولوژی و فناوری روز دنیا می باشد و تاکنون توانسته نیازهای بسیاری از شرکت ها، کارخانجات و کارگاه های تولیدی، صنایع نظامی، پتروشیمی و ... را رفع و تحت پوشش خود قرار دهد. همچنین به دلیل موقعیت جغرافیایی این شرکت و محل قرار گیری آن در قطب صنعتی کشور تا کنون توانسته خدمات ارزنده ای را به صنعتگران ارائه دهد.

 

برخی از خدمات این شرکت بدین شرح می باشد:
♦ اعزام کارشناس به کارخانه یا کارگاه تولیدی جهت بازدید از خط تولید ، به منظور معرفی و ارائه بهترین پیشنهاد فنی برای خرید دستگاه و متناسب با نیاز شما مشتری گرامی.
♦ دریافت نمونه قطعه جهت انجام حکاکی با دستگاه پیشنهاد شده و ارائه آن به خریدار.
♦ معرفی شرکت ها و مشتریانی که جزو خریداران و استفاده کنندگان از خدمات ما بوده اند و همچنین مشاهده دستگاه های این شرکت که در خطوط تولید در حالت فعالیت می باشند.
♦ تمامی دستگاه های این شرکت دارای 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.
♦ نصب دستگاه در محل و ارائه آموزش های لازم جهت کار با دستگاه و یا نحوه سرویس نمودن آن.

 

آدرس کارخانه:
کیلومتر 27 جاده مخصوص تهران کرج – جنب کارخانجات اتمسفر – خیابان سروستان – فرعی دوم غربی پلاک 30

شماره تلفن: 36107388-026 | 36108155-026

شماره فکس: 36107391-026