کار با دستگاه cnc حکاکی لیزر پارچه جین لی

کار با دستگاه cnc حکاکی لیزر پارچه جین لی
09/01/2016

کار با دستگاه cnc حکاکی لیزر پارچه جین لی : کار آفرینی و کار با دستگاه حکاکی لیزر بر  روی پارچه جین و لی به عنوان یکی از کارهای جدید در حوزه نساجی است که باعث خلق آثار بسیار زیبا و جدیدی شده است.

با ورود دستگاه های برش و حکاکی لیزر به صنعت پارچه شاهد ورود محصولات جدیدی از حوزه نساجی بودیم که دارای طرح های زیبایی بودند و نظر هر خریداری را به سمت خود جلب می کردند.

با استفاده از دستگاه های حکاکی شما قادر خواهید بود طرح های مورد نظر خود را روی انواع لی و جین پیاده سازی کنید و در صورتی که تولید کننده این محصولات نساجی باشید میتوانید با استفاده از این تکنولوژی، طرحی نو را روانه بازار کنید و مشتریان خود را شگفت زده کنید.

طرح های پیاده شده بر روی پارچه های جین می تواند شامل رگه های سفید رنگ و یا تصویر اشخاص و همچنین هرگونه نقش و نگاری باشد . قابل ذکر است که مقصود از تولید شلوار جین توسط دستگاه cnc حکاکی لیزر به معنای اجرای تمام فرایند های تولید توسط این دستگاه نیست بلکه منظور فقط پرداخت کار یا پیاده سازی طرح بر روی پارچه است.

شما همچنین می توانید با استفاده از دستگاه cnc حکاکی لیزر یک کسب و کار راه اندازی کنید، روند انجام ان پیچیدگی زیادی ندارید و بدین ترتیب است :
در ابتدای کار لازم است که یک مرکز تولید شلوار جین که محصولاتی با قیمت مناسب تولید می کند بیابیم.
در مرحله بعد لازم است بازار را بررسی کنیم و علایق و سلایق و طرح های مورد توجه مردم را شناسایی کنیم.
در مرحله بعد لازم است با در نظر گرفتن نظر کارشناسان، دستگاهی متناسب با کار خود را تهیه کنید.
بعد از خرید دستگاه و شناسایی بازار، می توان شلوار ها را خریداری کرده و اقدام به حکاکی و در نهایت بازار یابی و فروش کنیم.

 

از جمله مزایای این دستگاه شامل موارد زیر است :

در گذشته قبل از ورود دستگاه cnc حکاکی لیزر به صنعت نساجی پیاده سازی بیشتر طرح ها با استفاده از سنگ شور کردن صورت میگرفت که این مسئله هزینه آب مصرفی را بالا می برد اما امروزه شاهده این هستیم که با استفاده از این دستگاه مصرف آب کاهش پیدا کرد.

با استفاده از دستگاه cnc حکاکی لیزر قادر خواهید بود طرح مورد نظر خود را بر روی انواع پارچه ها و شلوار های دوخته شده پیاده سازی کنید

این دستگاه ها چون در میان تولید کنندگاه عمومیت پیدا کرده لازم است که کاربری آن ساده باشد و کاربر بتواند با این دستگاه به راحتی ارتباط برقرار کند و به اجرای کار بپردازد که امروزه در دستگاه های جدید شاهد این موضوع هستیم.

در ادامه می توانید چند نمونه از این حکاکی ها  و مطالب دیگر را مشاهده کنید.
– ورود به بخش گالری تصاویر
– راهنمای خرید و انتخاب دستگاه cnc برش لیزر

نظرات کاربران