سیستم های خطی بال اسکرو

نکات مهم در خرید بال اسکرو

نکات مهم در خرید بال اسکرو: در هنگام خرید بال اسکرو به قطر آن دقت کنید قطر بال اسکرو های موجود در بازار بین 6 میلی متر تا 85 میلی متر متغییر می باشد.

مورد بعدی که در هنگام تهیه بال اسکرو باید مد نظر داشته باشید گام بال اسکرو می باشد که در بازار ایران بیشتر گام های 5 میلی متر تا 10 میلی متر مصرف می شود.

همچنین در هنگام خرید بال اسکرو به مارک آن دقت کنید و سعی کنید مارکی را خریداری کنید که از نظر موجودی و همچنین خدمات پس از فروش از پشتیبانی مناسبی برخوردار باشد.

نکته ی مهم در زمینه ساخت دستگاه های بال اسکرو این است که هر شرکت سازنده استاندارد خاص خود را در زمینه ی ساخت قطعات مورد استفاده در بال اسکرو دارد برای مثال دو برند HIWIN و THK را در نظر بگیرد در صورتی که شما یک مهره از محصولات HIWIN و یک پیچ از THK داشته باشید این دو با یکدیگر همسان و قابل استفاده نخواهد بود و جهت اتصال هر کدام نیاز به مارک مشابه با قطعه مورد نظر می باشد.

برند های مختلف چینی و اروپایی و ژاپنی و کره ای در بازار مشاهده می شود که هرکدام کیفیت خاص خود را دارند و اختلاف قیمت بین بال اسکروی چینی و کیفیت پایین که در یک دستگاه سی ان سی مورد استفاده قرار گرفته در مقایسه با بال اسکرو های کیفیت خوب در حدود یک میلیون تومان است و این رقم در مقایسه با هزینه چند ده میلیونی که جهت خرید سی ان سی پرداخت می شود بسیار ناچیز است لذا توصیه می شود در خرید خود بیشترین دقت را به عمل آورید و از بهترین کیفیت ها استفاده کنید.

در بازار فروشندگان بیشماری را میتوان مشاهده کرد. که اکثرا ادعا دارند که وارد کننده و تنها نماینده رسمی یک برند خاص در بازار می باشند حال آن که شما از همان برند در نقاط مختلف بازار میتوانید به وفور مشاهده کنید که هر کدام از آن ها ادعای نمایندگی رسمی را دارند و لازم است بدانید که نمایندگی رسمی را در هر کشور فقط به یک شرکت می دهند. در هنگام خرید بسیار مراقب برند های تقلبی موجود در بازار باشید و چنانچه که قصد دارید برای یک دستگاه بالای 30 یا 40 میلیون هزینه کنید پس به خاطر چند صد هزار تومان خود را اسیر برندهای ضعیف موجود در بازار نکنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو