نکات خرید فروش cnc سی ان سی روتر و فرز
دستگاه و ماشین آلات فرز CNC

نکات خرید فروش cnc سی ان سی روتر و فرز

نکات خرید فروش cnc سی ان سی روتر و فرز: در هنگام خرید یک دستگاه سی ان سی باید یک سری نکات را مد نظر داشت که در این جا به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

وعده ها و حرف های بی اساس برخی فروشندگان :

برخی فروشندگان هستند که در کار خود سفسته کاری بسیار می کنند و بر روی دستگاه های دیگران عیوبی را قرار می دهند و تعریف و تمجید بسیار از دستگاه خود می کنند. که هنگام خرید این مورد را باید در نظر داشته باشید

♦ اعتبار فروشنده در بازار :

باید این نکته را در نظر بگیرید که از چه فروشگاهی خرید می کنید آیا مشتریانی که قبلا از آنجا خرید خود را انجام داده اند راضی هستند یا خیر!؟

♦ خدمات پس از فروش :

خدمات پس از فروش یکی از مهمترین مقوله هایی است که باید هنگام خرید بر روی آن تاکید کنید و فروشگاهی که اقدام به خرید از آن می کنید نباید بعد از خرید شما را رها کند

♦ قیمت شناور :

این عبارت را همیشه مد نظر داشته باشید که ارزان دادن دلیل بر گرانفروشی دیگران و گران فروختن دلیل بر کیفیت خوب اجناس به رفته نیست!

♦ آموزش:

خرید و داشتن یک دستگاه از لحاظ درجه اهمیت در جایگاه دوم قرار دارد. اما این که با دستگاه خریداری شده چگونه کار کنیم در درجه اول اهمیت قرار دارد. امکان دارد که شما بهترین و قوی ترین دستگاه در زمینه کاری خود را خریداری کرده باشید اما اگر علم کار با دستگاه را ندانید آنگاه به جرات می توان گفت که یک محصول بی مصرف و کم بازده را خریداری کرده اید. لذا این مهم است که شما توانایی لازم جهت کار با دستگاه خریداری شده برخوردار باشید.

♦ شناخت بر روی اجناس بکار رفته :

هر چند که تمام تجهیزات به کار رفته در ساخت cnc مهم است اما 5 عدد از آن ها در اولویت قرار دارند که لازم است از کم و کیف آن ها با خبر باشیم به شرح ذیل:

  • – اسپندل موتور ها
  • – بال اسکرو یا چرخد نده
  • – ریل های حرکتی
  • – کنترلر
  • – شاسی و بدنه

لطفا مطالعه کنید: دستگاه cnc فرز چیست بررسی انواع آن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو