نمایندگی فروش دستگاه لوله خم کن سی ان سی
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

نمایندگی فروش دستگاه لوله خم کن سی ان سی

نمایندگی فروش دستگاه لوله خم کن سی ان سی: دستگاه های خم کن لوله اتوماتیک می توانند بسیاری از تجهیزات مورد استفاده در صنایع مختلف را تولید کنند و از همین رو خرید و فروش این دستگاه بسیار افزایش یافته است.

از این دستگاه در صنایع مختلفی مانند صنایع ماشین سازی، صنایع نفت و پالایشگاه، صنایع ساختمان، صنعت کشتی سازی، ساخت مخازن و … استفاده می شود و در حوزه های کوچکترین مانند ساخت لوازم تزئینی از این دستگاه استفاده زیادی می گردد.

در هنگام خرید این دستگاه برخی پارامترها را که نشان دهند مشخصات و کیفیت فنی دستگاه است را در نظر داشته باشید، این مشخصات می توانند به شرح زیر باشند:
وزن دستگاه، ابعاد دستگاه، تعداد قالب و شعاع خم، طول لوله داخل مندل، رنج شعاع خم CLR، ضخامت دیواره WT، قطر لوله OD

از دستگاه خم کن لوله سی ان سی cnc اتوماتیک در صنایع اتومبیل سازی جهت ساخت فریم صندلی و همچنین در ساخت لوله های مسی به کار رفته در ساخت ژنراتور استفاده می شود که برای این منظور دستگاه خم کن لوله سی ان سی cnc اتوماتیک دو قلو می توانند مناسب باشند.

کاربرد دستگاه خم کن لوله سی ان سی cnc اتوماتیک در صنعت خودرو سازی بسیار زیاد است نمونه دیگر آن در خم کاری و فرم دهی لوله های سوخت رسانی و لوله های هیدرولیک انواع خودرو می باشد، بر حسب نوع دستگاه این لوله ها می توانند طول متفاوتی داشته باشند مثلا می توانند تا 6 متر باشند و باید توانایی تولید در تیراژ بالا را نیز در برنامه خود داشته باشند.

دستگاه خم کن لوله سی ان سی دارای محورهایی است که می توانند حرکت خطی، دروانی، چپگرد و راستگرد را در برنامه خود داشته باشند.

از طریق مکاتبه با کارشناسان ما می توانید از خدمات نمایندگی فروش دستگاه لوله خم کن سی ان سی در بازار صنعت آرنیوس بهره مند شوید و همچنین می توانید نیاز ها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه خم کن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو